הרב שמואל רבינוביץ': "בכוחות משותפים נפעל לאיחוי השברים והסקת המסקנות הנדרשות" - 0404
הרב שמואל רבינוביץ': דוד כהן, פלאש 90

הרב שמואל רבינוביץ': "בכוחות משותפים נפעל לאיחוי השברים והסקת המסקנות הנדרשות"

רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א, התייחס הערב (מוצאי השבת) לאסון הטראגי במירון: "יחד עם כל בית ישראל, בארץ ובתפוצות אנו כואבים ודואבים עד דיכדוכה של נפש על האסון הנורא בהילולת התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי במירון.

ליבנו עם המשפחות שאבדו את יקיריהן. על בשרי חוויתי את הכאב האיום, ובעיניי ראיתי את השכול בערב שבת כשהגעתי לזהות את אחייני האברך היקר רבי מנחם זקבך ז״ל שנספה באסון. תפילותינו ושוועתנו לשמיים נתונים בשעה זו למען החלמה מלאה ורפואה שלמה לכלל הפצועים ואנו מחזקים את כוחות  הרפואה וההצלה. בשעה קשה זו בה נקברים הנספים, אנו מתייחדים בלב נימי הלב והנפש עם המשפחות הכואבות והדואבות. לא העת עדיין לזעוק את זעקתם האילמת.

זעקה שלא נשמעה בשעה שהתחננו על חייהם. זעקה המזעזעת את העולם היהודי כולו, זעקה שאיש לא הצליח לשמוע אותה, אך כולנו בבחינת ׳רואים את הקולות׳. האבל הגדול והכאב העצום מלווה בחשבון נפש רוחני ובקבלות טובות באהבת חינם ואיחוד לבבות, בכוחות משותפים נפעל לאיחוי השברים והסקת המסקנות הנדרשות".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com