אריה קינג ל-0404 עקב בקבוקי התבערה שהושלכו לביתו: "קורא למפכ"ל - הגיע הזמן לחיסולים ממוקדים של המחבלים" - 0404
אריה קינג ל-0404 עקב בקבוקי התבערה שהושלכו לביתו:

אריה קינג ל-0404 עקב בקבוקי התבערה שהושלכו לביתו: "קורא למפכ"ל – הגיע הזמן לחיסולים ממוקדים של המחבלים"

מחבלים ערבים השליכו בליל שבת לפחות 10 בקבוקי תבערה לעבר ביתו של סגן ראש עיריית ירושלים, אריה קינג. למרבה המזל לא היה נפגעים באירוע.

קינג כתב בחשבון הפייסבוק שלו: "בזמן שישנתם בערב שבת, אותנו (אותי ואת שכניי) ניסו לרצוח, לשרוף אותנו חיים. בשעה 02:30, התעוררתי לקול צליל חשוד שנשמע מחוץ לחלון חדר השינה שלי. בתוך כמה שניות נשמעו צעקותיה של הילדה שלי "אבא בקבוקי תבערה". יצאנו החוצה ומה שנגלה לעינינו, זה נס גלוי שזכינו לו בערב שבת. לא פחות מעשרה בקבוקי תבערה הושלכו בשעה 02:30 לעבר דירתי ודירות שכניי. בקבוקי התבערה התלקחו על מפתן חדרי שינה של ילדים שבאותה שעה ישנו שינה עמוקה. שני בקבוקים אחרים התלקחו סנטימטרים ממערכת חלוקת הגז של הבניין כולו". 

"כאשר על ניסיון הרצח הקודם שביצעו שלושת המחבלים שנעצרו על ידי המסתערבים של מג"ב ירושלים, הפרקליטות מבקשת רק 20 חודשי מאסר, אז אין כל פלא שמחבלים אחרים מעיזים לקחת את הסיכון ולנסות לרצוח אותנו", אמר קינג הערב לחדשות 0404. "אני קורא למפכ"ל המשטרה לשנות את הוראות הפתיחה באש, לא עוד מעצרים, הגיע הזמן לחיסולים ממוקדים של המחבלים. ממערכת המשפט הרמנו ידיים!"

 
 
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]