בנט: "האסון בהר מירון - אחד הגדולים בתולדות מדינת ישראל" - 0404
בנט: דוד כהן, פלאש 90

בנט: "האסון בהר מירון – אחד הגדולים בתולדות מדינת ישראל"

יו״ר מפלגת ימינה נפתלי בנט, התייחס הבוקר (שישי) לאסון הכבד בהר מירון ואמר: ״זהו אחד האסונות הגדולים בתולדות מדינת ישראל. ליבנו דואב וכואב על עשרות הרוגים, ליבנו עם המשפחות האבלות. תפילותינו למען הפצועים".

בנט הוסיף: "אבינו שבשמיים שלח רפואה שלמה לחולי עמך וחזק את ידי אנשי כוחות הביטחון וההצלה״. איילת שקד כתבה בחשבון הטוויטר שלה: "בוקר עצוב, קשה ומצמרר. 44 לוויות. יש רגעים שהמילים קטנות מלהכיל את האסון הנורא. משתתפת בצער המשפחות ומצטרפת לתפילות לרפואת הפצועים".

שר האוצר, ישראל כץ: "כולנו דואבים וכואבים את האסון הנורא שאירע הלילה בהר מירון, כאשר מי שבאו למירון באהבת חינם וברצון לקדש שם שמים מצאו את מותם ורבים אחרים נפצעו. תנחומי למשפחות ההרוגים ואיחולי החלמה מלאה לפצועים. אנו מחזקים את ידיכם. כולנו ביחד בשעה קשה זו".

"הלב קרוע, ממאן להכיל את גודל השבר נוכח האסון הכבד. הפך לאבל מחולנו", כתב שר הפנים, אריה דרעי. "אני קורא לציבור להתפלל ולקרוע שערי שמים לרפואת הפצועים, לתמוך ולחזק את המשפחות שאיבדו את קרוביהם. ויהי רצון שיבולע המוות לנצח וימחה ה׳ דמעה מעל כל פנים אמן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]