"רואה במילואים שליחות" | סגן מפקד הפלוגה מספר על שירות המילואים בחטיבה 188 - 0404

"רואה במילואים שליחות" | סגן מפקד הפלוגה מספר על שירות המילואים בחטיבה 188

רס״ן (מיל׳) קובי דלמדיגו מהיישוב מתן שמשרת במילואים בחטיבה 188 מספר, לרגל יום ההוקרה למשרתי המילואים שחל היום, כי הוא "רואה במילואים שליחות". את שירותו הסדיר קובי החל בחטיבה 188 בגדוד 53. לאחר שיצא לקורס קצינים, שב לאותו הגדוד כמפקד מחלקה, סגן מפקד פלוגה, קמב״ץ החטיבה ובמילואים משרת כמ"פ פלוגת המילואים של גדוד 53.

״אני גאה לשרת בפלוגת מילואים של החטיבה כל כך הרבה שנים״, אומר קובי. ״הדברים הכי חשובים בעיניי הם הקשר בין האנשים וה-DNA המיוחד של הפלוגה שלנו. אנחנו לוקחים את הגיל, הניסיון וההיכרות עם האנשים בחטיבה למקום של מצוינות, הובלה ומקצועיות. הקשר האישי וארוך השנים עם הקצינים הסדירים מהווה יתרון משמעותי. כך לדוגמה, את המג"דים של היום אנו מכירים עוד מתקופתם כמ"מים ולאחר מכן כשהיו מ"פים, לצידם נלחמנו בצוק איתן. הרבה פעמים שואלים אותי מה עשיתי בסדיר, אבל זו כבר לא שאלה רלוונטית כי זה היה כל כך מזמן ולפרק זמן קצר. הרי אני במילואים כבר 13 שנה שזה פרק זמן הרבה יותר ארוך ומשמעותי מפרק הסדיר שלי – אז בעצם השאלה צריכה להיות ״איפה אתה משרת במילואים?״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]