השר אמסלם: "בג"ץ והיועמ"ש קובעים את הפרסונה הנוחה להם לשר המשפטים - יום שחור לדמוקרטיה" - 0404
השר אמסלם: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

השר אמסלם: "בג"ץ והיועמ"ש קובעים את הפרסונה הנוחה להם לשר המשפטים – יום שחור לדמוקרטיה"

השר דודי אמסלם תקף היום (רביעי) בחריפות את בני גנץ על רקע מינויו לשר משפטים, בלחץ היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט ושופטי בג"ץ.

השר אמסלם: "גנץ לפני הכל. האיש שגרם באופן מעשי להפלת הממשלה והביא לבחירת פרקליט מדינה בניגוד מוחלט להסכמים הקואליציוניים, והיום הוא מיילל ורוטן מדוע לא מכבדים הסכמים קואליציוניים שאבד עליהם הכלח.

רצוי להזכיר לכבודו שהוא קיבל 17 שרים על 19 ח"כים, שחלקם פרשו במהלך הקדנציה ופעלו במפגיע להפלת הממשלה, ושאר חברי המפלגה הצביעו בכנסת בניגוד להסכמים הקואליציוניים.

אני רוצה להזכיר למר גנץ שהציבור נתן לו בבחירות הנוכחיות 8 מנדטים בלבד, והוא ואנשיו עדיין ממשיכים לזעוק את טענת 'הקוזאק הנגזל' שהסכמים צריכים לקיים.
מר גנץ, אם היתה לך טיפת כבוד עצמי, וכנראה זה מושג שאתה לא מכיר, היית פורש, אתה ואנשיך לאופוזיציה, ולא פועל כסוס טרויאני בתוך הממשלה.
להזכירך גם בימים אלה אתה התנגדת לרכישת החיסונים לאזרחי מדינת ישראל!?

אמש חבר אליך היועץ המפלגתי מר מנדלבליט, שמעניין מאוד למה כל כך חשוב לו שתהיה שר המשפטים, בתמיכת כל להקת המעודדות של השמאל ובראשם אברמוביץ, דרוקר ודנה וייס.

אני מתנגד בתוקף לסידור העבודה הזה שבו בג"ץ והיועץ המשפטי, יחד עם התקשורת המגויסת – קובעים את הפרסונה הנוחה והמתאימה להם לשר המשפטים במדינת ישראל, וכל זאת בשם 'הדמוקרטיה'. זה יום שחור לדמוקרטיה בישראל- ולכן אני מתנגד להצעה הזו ומתנער ממנה מכל וכל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]