פרסום ראשון: 50 מחבלים ביצעו לינץ' בזוג בדרכו לכותל. בתם: "הוריי חיים בנס!" - 0404
פרסום ראשון: 50 מחבלים ביצעו לינץ' בזוג בדרכו לכותל. בתם: 0404

פרסום ראשון: 50 מחבלים ביצעו לינץ' בזוג בדרכו לכותל. בתם: "הוריי חיים בנס!"

משפחת שטרן מרעננה, זוג בני 60, רצו רק להגיע לכותל, להתפלל. יישומון הוויז הוביל אותם דרך רחוב מרכזי בא-טור, דרך אוגוסטה ויקטוריה ועד למלון קשתות בירושלים. רק שהם לא תארו לעצמם שאולי תהיה זו נסיעתם האחרונה.
 
באמצע רחוב שכולו הומה אדם, על שתי המדרכות, עמדו כ-50 מחבלים בני 16-20, שרק המתינו לטרף הקל. כמה מטרים לאחר שהזוג חלף לידם, החלו המחבלים הערבים לתקוף אותם באבנים ממרחק קצר.
 
שמשת הרכב האחורית נופצה קליל, מחבל נוסף, רוכב אופנוע, חבוש קסדה ניגש לרכב ושבר את החלון האחורי הימני, מחבל נוסף התקרב ובבעיטה שבר את המראה הצידית. הזוג המבוהל נעל את הדלתות, כאשר לפניהם, מופיעים 3 מחבלים נוספים ובידיהם בלטות מדרכה גדולות ובכוונתם להשליך אותן לעבר השמשה הקדמית. 

גז חזק ובלימה חזקה, הבהילה את המחבלים, שהשליכו את הבלטות לעבר השמשה וסדקו אותה. כל זאת בעוד הזוג שטרן צופרים ללא הרף ובאמצעות מכשיר הטלפון שברשותם יוצרים קשר עם המשטרה.

רכב מסחרי שחסם אותם זז במעט וכך, נחלצו מהמקום. עשרות המחבלים רצו אחרי הרכב, תוך שהם משליכים עשרות אבנים, חלקי ריצוף ובלטות לעברם, הרכב כולו ניזוק בכל צדדיו, הזוג שטרן באורח נס הצליח להמלט מן הזירה הקשה ונסעו לתחנת המשטרה.

0404

 

בתם, רבקה, ספרה לחדשות 0404: "המחבלים רגמו את הורי באכזריות עם מוטיבציה ועיניים מזרות אימה עם מבט רצחני. הרחוב עצמו היה הומה אדם, אנשים, מבוגרים, אף אחד מהם לא נקט שום פעולה לעצור את האירוע הזה. הם התייחסו לאירוע באדישות מוחלטת. זה היה נשמע שאנשים מגיעים לאזור בשעות היום והכול תקין. 

ב"ה אני לא יתומה היום. אבסורד שבמדינת היהודים המחבלים האלו מעיזים להרים את הראש בכלל. די לרפיסות, צריך להראות להם שיש תוצאות למעשים שלהם. כל ההצהרות על רצון לניהול חיים ב"דו קיום" מתפוגגות ברגע ושוות לכלום.

אבסורד שאנשים מפחדים לעלות לירושלים, עיר הבירה שלנו, עיר הקודש!!! וגם אם יתפסו את המחבלים שאחראים לזה, ממש לא יעמידו אותם למשפט על ניסיון לרצח. פשוט מדינת חלם! צריך להעלות מודעות למקרים האלו שלצערי מושתקים בשאר הגלים התקשורתיים". 

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]