פרסום ראשון: תלונה הוגשה נגד שי ניצן בגין חשד לעבירות בנייה. עיריית ירושלים עדיין לא פתחה בבדיקה - 0404
פרסום ראשון: תלונה הוגשה נגד שי ניצן בגין חשד לעבירות בנייה. עיריית ירושלים עדיין לא פתחה בבדיקה מתוך אתר עיריית ירושלים

פרסום ראשון: תלונה הוגשה נגד שי ניצן בגין חשד לעבירות בנייה. עיריית ירושלים עדיין לא פתחה בבדיקה

תלונה נגד שי ניצן, פרקליט המדינה לשעבר ומועמד לתפקיד שופט עליון, הוגשה למחלקת הפיקוח בעיריית ירושלים וזאת בחשד כי ניצן ביצע לכאורה עבירות בנייה בביתו בירושלים – כך נודע לראשונה לחדשות 0404.

התלונה, שהוגשה ב-18‪.‬8‪.‬20 נותרה פתוחה עד לרגע זה ומשום מה במחלקת הפיקוח בעיריית ירושלים טרם החלו לבדוק אותה.

מתוך אתר עיריית ירושלים

על פי התלונה, שי ניצן בנה שתי תוספות בלתי חוקיות לכאורה ובכך גרם לשינוי חזית המבנה – דבר האסור על פי חוק התכנון והבנייה. על פי התלונה – התוספות הן במרפסת ובמטבח – שתיהן חורגות ומשנות את חזית המבנה.

גורם בעיריית ירושלים לחדשות 0404: ״התלונה מוכרת למחלקת הפיקוח וגם לגורמים מעל המחלקה. אין לי הסבר הגיוני ומתקבל מדוע התלונה לא התבררה עד לרגע זה. זה שי ניצן… מה אני כבר יכול לומר״?

מתוך אתר עיריית ירושלים

שי ניצן מסר בתגובה לחדשות 0404: "לא ידוע לי דבר לגבי התלונה שהוגשה נגדי כביכול. אשר לטענה כאילו הוספתי לביתי שתי תוספות בניה על חשבון החצר – מדובר בשקר. בתמונה שצורפה לפנייתכם מסומנות לכאורה מרפסת מחופה זכוכית ופרגולה מעץ. אלה אכן מצויות בביתי, אלא שהן המרפסת והן הפרגולה עמדו על תילן בעת שקניתי את הבית לפני כ-24 שנים.

צר לי מאד שאתם מפרסמים תלונה שקרית ומשמיצה בלי שבדקתם את אמיתותה. יסיק כל אדם מה המניעים לפרסום תלונת שווא כזו דווקא על ידכם ודווקא בעיתוי הנוכחי. כל פרשנות כאילו יש בתגובתי הודאה בכך שמדובר בבנייה בלתי חוקית ושידעתי על כך, היא מופרכת לחלוטין".

מעיריית ירושלים טרם נמסרה תגובה.

בתמונות: ביתו של שי ניצן ברחוב אבן שמואל בירושלים. התוספות לכאורה מסומנות בעיגול.

מתוך אתר עיריית ירושלים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]