קרעי: "לשלומה של איזו מלכות בנט רוצה שנתפלל?" - 0404

קרעי: "לשלומה של איזו מלכות בנט רוצה שנתפלל?"

ח"כ ד"ר שלמה קרעי, נאם אמש במליאת הכנסת.

קרעי: "כי הנה אויביך יהמיון ומשנאיך נשאו ראש. על עמך יערימו סוד ויתייעצו על צפוניך. אמרו לכו ונכחידם מגוי ולא יזכר שם ישראל עוד.

תראה מה קורה בנט, בגלל ריצת האמוק שלך לזרועות הורוביץ, איבתיסאם, מיכאלי ומנסור עבאס. אויבינו מריחים את הממשלה הרופסת, המתנצלת ואכולת השנאה העצמית שאתה הולך להקים להם. הם מבינים שאתה שקוע עמוק בטירוף החושים הזה, אאודי ושיירה מפוארת, ואפילו לא מנסים להסתיר את מה שהם מכינים לנו. טרור בחוצות ירושלים, טילים על ערי הדרום, ילדים מבוהלים. חליפת ראש הממשלה שאתה תופר לעצמך, כבר עולה לנו בדמים מרובים. לא תוכל אחר כך לרחוץ בנקיון כפיך. חזור בך!

קראנו בשבת בפרקי אבות, רבי חנינא סגן הכהנים אומר הווי מתפלל לשלומה של מלכות… אבל לשלומה של איזו מלכות אתה רוצה שנתפלל בנט? מלכות שרוצה להפקיר את חיילי צה"ל בידי שונאי ישראל בהאג? מלכות שקוראת לאימהות לא לשלוח את ילדיהן לצבא ההגנה לישראל? מלכות עם נציגים שהתבוללותם אומנותם, שרוצה להשמיד רוחנית את העם היהודי או מלכות שחולמת להשמיד פיזית את זכרון יעקב? מלכות שרוצה ליישם את לקחי ההתנתקות ביהודה ושומרון או מלכות שמחבקת מחבלים? רק לפני כמה ימים דאגו יש עתיד לסכל החלטה היסטורית בדירקטוריון קק״ל על גאולת קרקעות ביהודה ושומרון. אלו החברים שלכם סער ובנט? זו המלכות שאתם רוצים להקים לנו כאן בארץ נחלת אבותינו? זו מלכות שאתם רוצים שנתפלל לשלומה? זו מלכות הרשעה! עדיף לשבת 12 שנה במערה ולא לראות איך היא משמידה והורסת כל חלקה טובה במדינת ישראל.  

ישעיה הנביא התנבא ״וגר זאב עם כבש״ אבל הוא בוודאי לא התכוון לעקוד את הכבש לפני הזאב. אתם כופתים את רוחו וגופו של העם הזה בפני אויבינו המבקשים להשמידנו. המהלך שלכם בנט וסער ייזכר לדראון עולם בספר דברי הימים של מדינת ישראל. אתם תצטרפו שם לליברמן וחבורתו, ככאלו שהקריבו את מדינת ישראל על מזבח פולחן האישיות העצמי שלהם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]