בנט: נצטרף לכל ממשלה שנתניהו או איש ימין אחר יקים - 0404
בנט: נצטרף לכל ממשלה שנתניהו או איש ימין אחר יקים יונתן סינדל, פלאש 90

בנט: נצטרף לכל ממשלה שנתניהו או איש ימין אחר יקים

יו"ר ימינה, נפתלי בנט, אמר היום בהצהרה לציבור בישיבת סיעת ימינה כי מפלגתו "תצטרף לכל ממשלה שנתניהו או איש ימין אחר יקים".

נפתלי בנט: "הזמן אוזל. נשאר עוד שבוע להקמת הממשלה ולמניעת הידרדרות לכאוס מתמשך. אני קורא לחבריי מכל הצדדים לא להתבצר, אלא להתפשר.
זה הזמן של כולנו לגלות אחריות. יש שתי אפשרויות. בעדיפות ראשונה, ממשלת ימין.

חשוב לי שכולם יידעו: ימינה תצטרף לכל ממשלת ימין שיקים נתניהו, או בהובלתו או בהובלת כל איש ימין אחר בעל יכולת להנהיג את הממשלה, מתוך הליכוד או מבחוץ.

בעדיפות שנייה, ממשלת אחדות לאומית. כפי שהבטחתי, התחלנו לנהל משא ומתן להקמת ממשלת אחדות, שכולם יוזמנו אליה. לא נחרים אף אחד".

בנט הצטרף לדברי גדעון סער וסיפר כי ישנם פערים גדולים במשא ומתן להקמת ממשלת שמאל בראשותו, לדבריו: "צריך לומר ביושר: הפערים לא קטנים. ישנם פערים הן ברמת המהות, למשל בתחומי המשפט וההתיישבות, והן ברמת האחריות. אחדות היא אף פעם לא דבר קל, כי באמת מדובר בתפיסות שונות. זה דורש הרבה מתינות, הרבה איפוק מכל הצדדים. אנחנו עומדים על כך שהממשלה תשקף את רצון העם ואת הרכב הכנסת.

איני יכול להבטיח שהמאמצים ישאו פרי, אני רואה רצון טוב אבל אני מבטיח לכל אזרח שצופה בנו, שנהפוך כל אבן כדי למנוע בחירות חמישיות בשבוע שנותר. מניסיוני, דווקא ברגעים שנראים הכי מורכבים וקשים, השמש לפתע זורחת".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]