סמנכ"ל ארגון "חברים": "בני השירות האזרחי עושים באיחוד הצלה שירות משמעותי המסייע להם להשתלב בתעסוקה" - 0404
סמנכ דוברות איחוד הצלה

סמנכ"ל ארגון "חברים": "בני השירות האזרחי עושים באיחוד הצלה שירות משמעותי המסייע להם להשתלב בתעסוקה"

תלם חזן, סמנכ"ל ומנהל ארגון "חברים" שהוקם במטרה לתפעל את השירות האזרחי לציבור החרדי מטעם הרשות לשירות לאומי–אזרחי, ביקר היום (ראשון) במטה איחוד הצלה בירושלים. מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק הציג בפני חזן, יחד עם הסמנכ"לים בתיה אבידן, לייזר היימן ומשה לוי, את פעילות הארגון בכלל ואת פעילות בני השירות האזרחי בארגון.

סמנכ"ל ארגון "חברים", תלם חזן: "בני השירות כאן עושים שירות אזרחי משמעותי שעוזר להציל את חייהם של רבים. יחד עם זאת, הארגון נותן לבני השירות כלים להשתלב בעולם התעסוקה לאחד השירות וחלקם אף משתלבים באיחוד הצלה. היה מרשים לגלות ששניים מסמנכ"לי איחוד הצלה: משה לוי ולייזר היימן, החלו את דרכם בארגון כבני שירות".

מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק, אמר כי "אנחנו גאים להיות מסגרת לשירות אזרחי ביטחוני וחברתי שנותן לבני השירות תחושה שהם תורמים ומסייעים לחברה ולקהילה. בני השירות מסייעים בפעילותנו להצלת חיים תוך כדי שהם רוכשים מיומנויות בתחומים מגוונים: החל מידע במערכות מידע ועד לכישורים בתחומי הלוגיסטיקה".

סמנכ"לית הכספים ומשאבי האנוש בארגון, בתיה אבידן, הממונה על קליטת וניהול בני השירות הוסיפה כי "אנו מהווים לבני השירות תחנה בדרכם להשתלב בעולם התעסוקה וכבר במהלך השירות מסמנים עבורם אופק תעסוקתי. אנחנו גאים שרבים מאלו שסיימו אצלנו שירות מעניין ומאתגר מוצאים עבודה עם סיום השירות וממשיכים להתקדם ולהתפתח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]