ח"כ מאי גולן על גוש "השינוי": "פוליטיקאים שכלום לא מחבר ביניהם - רק נקמנות, תיעוב ושנאה לנתניהו" - 0404
ח הדס פארוש, פלאש 90

ח"כ מאי גולן על גוש "השינוי": "פוליטיקאים שכלום לא מחבר ביניהם – רק נקמנות, תיעוב ושנאה לנתניהו"

חברת הכנסת מאי גולן האשימה היום (שישי) את אנשי ימינה ותקווה חדשה כי הם מונעים רק משנאה אישית וקראה להם להתעשת ולא להקים ממשלת שמאל שתסכן את ביטחון המדינה.

ח"כ מאי גולן: "שבת שלום לכם אנשי ימין יקרים! כן, אתם שלא מפסיקים לדבר על ארץ ישראל השלמה, על סיורי תלמידים למערת המכפלה בחברון, על ההתנגדות הנחרצת למדינה פלסטינית והסכנות שטמונות בכך, על רפורמות קריטיות שצריכות להיעשות במערכת המשפט, על מאבק עיקש נגד תוכנית הגרעין האיראני ועוד ועוד…

אתם אלו שהולכים בקרוב לתת את המנדט לכמה פוליטיקאים מהשמאל והשמאל הקיצוני. פוליטיקאים שכלום ושום דבר מחבר ביניכם לבינם – והכל בשם הרצון הפתטי לנקמנות, תיעוב ילדותי ושנאת חינם שלכם לרה"מ נתניהו. שנאה שכבר הרסה אצלכם כל היגיון בסיסי ושפוי.

רגע לפני שבת, הגיע הזמן לקצת חשבון נפש ובעיקר לצפות את פני העתיד שלנו ושל הדור הצעיר יותר. איזו ממשלה אתם רוצים שתמשיך לנהל ולהוביל להישגים בכלכלה, בביטחון ובחינוך? התשובה של מעל מיליון מצביעי ליכוד ועוד מאות אלפים שהצביעו לימין ולמחנה הלאומי ברורה וחדה! עכשיו תורכם להצטרף אליה ולא להיכתב בספרי ההיסטוריה של מדינת ישראל – כמי שעצרו תנופה אמיתית לארץ הזו וסיכנו את ביטחונה רק למען אגו אישי פוליטי וקטן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]