ימינה מוכרת את ישראל | שמאלה לישראל חדשה - יותר גרועים מהקרן! - 0404

ימינה מוכרת את ישראל | שמאלה לישראל חדשה – יותר גרועים מהקרן!

חשבנו שזה לא באמת קורה. חשבנו שבנט את שקד רק רוצים לעשות סיבוב פוליטי ולהשיג עוד קצת במו״מ להקמת ממשלת ימין (לגיטימי). היינו בטוחים שנפתלי בנט יעמוד בהבטחות שלו: לפיד לא יהיה ראש ממשלה, גם לא ברוטציה. לא נשב עם מספר 7 במפלגת העבודה (הבטחה מפורשת של שקד). לא נשב עם מרצ ובוודאי שלא נשב או נתמך ע״י הערבים תומכי הטרור.

החבורה הקטנה הזאת מ״ימינה״ (להלן: שמאלה), בסה״כ 7 אזרחים (נפתלי בנט, איילת שקד, מתן כהנא, עמיחי שיקלי, ניר אורבך, אביר קארה ועידית סילמן) עושה סיבוב על מדינה שלמה. כולאים את רוב העם היהודי בשביל כסא. בלתי נתפס, בלתי נסלח.

אני לא יודע אם בנט יצליח במזימתו להקים כאן ממשלה הזויה ומפחידה. זה כבר לא העניין. העניין הוא עצם הכשרתם של תומכי טרור, עצם השקרים שפיזר אצלי באולפן בערוץ 20 יומיים בלבד לפני הבחירות. הוא הבטיח לי, הבטיח לעם ישראל, לא לראש הממשלה נתניהו – כך הוא הדגיש – לכם, לי – לעם ישראל. הוא הבטיח שתקום רק ממשלת ימין.

בנט את שקד, יחד עם כהנא, שיקלי, אורבך, קארה וסילמן (״ימניים״ עאלק) – מכשירים כאן שמאלנים קיצוניים הרוקדים לצלילי גירוש יהודים מבתיהם, רפורמים המערבבים את היהודים עם גויים, פגיעה קשה בדת ובערכי היהדות והמסורת. בנט את שקד, יחד עם כהנא, שיקלי, אורבך, קארה וסילמן מחבקים בחום רב את חבריהם החדשים – אבתיסאם מרעאנה שדיברה על השמדת זכרון יעקב ואת ניצן הורביץ׳ שרוקד בשמחה ומחבק את החלטת האג לחקור את חיילינו היקרים.

לא יאמן לאיזה שפלות הגעתם שם במפלגת שמאלה לישראל חדשה. לא יאמן שאתם יכולים להביט לעצמכם במראה כשאתם קמים בבוקר ולומר שהכל בסדר. לא יכול להיות שהבטן לא מתהפכת לכם.

בנט ושקד מכירים אותי היטב. תמיד רציתי אותם בניהול המדינה. אני עדיין רוצה. הכי גבוה שאפשר. הם מנהלים טובים. אנשים עם לב אמיתי. מי שמכיר אותם יודע. אני בקשר עם שניהם ושניהם חשובים לי. אני לא ״ביביסט״, אבל מאוד אוהב את ראש הממשלה בנימין נתניהו (המנהיג הגדול בעולם!). מעולם לא הסתרתי דעתי. לא את אהבתי, לא חיבוק ולא ביקורת. על כולם – מנתניהו ועד אחרון החברים בגוש הימין. למה? כי זו זכותי. כי אני אזרח שמצביע וזכותי לבקר. אפילו חובתי. אני מבקר את נתניהו, את בנט, שקד וגם יודע לפרגן. כשמגיע. לכולם יש זכויות, אבל לפני הכל יש להם חובות. חוב לעם ישראל. אני לא ״ביביסט״ אבל אני ״ישראליסט״ על מלא. אצלי, ארצי מעל הכל. מעליי. מעליהם.

לצערו של רוב העם יהודי, בשמאלה איבדו בימים האחרונים כיוון. מהחשש שיתרסקו אחרי בחירות חמישיות ומהחשש שבנט יפספס הזדמנות להיות ראש ממשלה, הם מעדיפים לגמור את המדינה מאשר להעלם מהפוליטיקה. המצאת בחירות חמישיות היא קשקוש מקושקש, יריקה ושקר בפרצופו של עם ישראל. למה? כי בכל מקרה יהיו חמישיות, גם לאחר שבנט יקים את ממשלת השמאל המטורפת שלו. שלא יעבדו עליכם שם בשמאלה. חמישיות יהיו גם אם נתניהו היה מקים ממשלה עם בנט וסמוטריץ׳ ובתמיכת רע״מ המסוכנת.

עובדתית, מפלגת שמאלה לא פנתה פעם אחת לגדעון סער בצורה פומבית להצטרף לממשלת ימין עם נתניהו. אתם יודעים למה? כי אין לה עניין כזה. יש לה עניין רק לזרוק את נתניהו ולרשת את כסאו. עברו כבר כמה ימים מאז ביקשתי תגובה משמאלה מדוע הם לא פונים לגדעון סער בבקשה שיצטרף לגוש 59 ויציל את ישראל מאסון. זו הפעם הראשונה מאז הוקמה המפלגה שלא קיבלתי שום תגובה. תבינו אתם למה.

מצרף לכם כאן את סרטון ההתחייבות של נפתלי בנט 48 שעות לפני הבחירות. בעוד כמה ימים נדע אם מדובר בשתי דקות ועוד חצי דקה של שקרים.

לצערי, חובתי לכתוב, לומר ולהפיץ: מפלגת ימינה מוכרת את ישראל!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]