קרעי בסיור ביישוב עמיחי: לעצור את ההשלטות הערבית - מהממשלה או מהאופוזיציה - 0404
קרעי בסיור ביישוב עמיחי: לעצור את ההשלטות הערבית – מהממשלה או מהאופוזיציה

קרעי בסיור ביישוב עמיחי: לעצור את ההשלטות הערבית – מהממשלה או מהאופוזיציה

חבר הכנסת שלמה קרעי סייר היום (חמישי) ביישוב עמיחי שבגוש שילה יחד עם "פורום ציון וירושלים" בליכוד בראשות אביחי בוארון, וקרא לעצור את ההשתלטות הערבית על כל השטחים הפתוחים ביהודה ושומרון בשטחי אי בי וסי.

ח"כ קרעי: "ההשתלטות הערבית באמצעות הרשות על השטחים הפתוחים ברחבי יהודה ושומרון נרחבת ומסוכנת ביותר. הם פועלים באופן מתוכנן ושיטתי על מנת ליצור רצף ערבי ולשלוח זרועות לתוככי ההתיישבות היהודית. זוהי סכנה קיומית למדינת ישראל, הן במישור הבטחוני והן במישור המדיני הצופה פני עתיד.
מדינת ישראל צריכה לעצור את ההשתלטות הפלסטינית על כל השטחים הפתוחים ביהודה ושומרון בשטחי אי בי וסי.

המשימה שלנו, מתוך ממשלה ימנית חזקה בראשות נתניהו או מתוך אופוזיציה לוחמת בהובלתו, היא לעצור את זה לאלתר ולעשות ככל שניתן על מנת לסגור את הפער האדיר הזה ולשמור על ארץ נחלת אבותינו".

אביחי בוארון, יו"ר פורום ציון וירושלים בליכוד: "שמחים מאוד לארח את חברנו דר שלמה קרעי בגבעות עמיחי, אנחנו נמצאים בעצם ביישוב הערבי החדש שנבנה מעל עמיחי במרחק של 50 מטר מהיישוב, אנחנו שמחים שעוד דמות אישיות פוליטית חשובה מגיעה לכאן כדי לעמוד על האפסודר שהרפ בונה שטחים עיירות חדשות כפרים חדשים ממש על ההתישבות הישראלית כדי לחנוק אותה, וזה לא משנה באיזה שטח זה בשטח פתוח רחוק מכל נקודת ישוב ערבית, תשובת משקל לציונות היהודית וישראל עומדת מנגד ולא עושה כלום, ישראל חייבת להתעשת ולעצור את ההשלטות הפלסטינית בכל יהודה ושומרון, גם בשטח אי גם בשטח בי וגם בשטחי סי. כי הדבר הזה חונק- פשוט חונק את ההתישבות הישראלית.

אין לנו בעייה שהערבים יבנו ביישובים שלהם או בצמוד דופן ביישובים שלהם אבל אסור לנו לאפשר להם להשתלט על כל יהודה ושומרון ובכך ליצור רצפים טריטוריאליים ולקבוע את גבולות המדינה שלהם ביהודה ושומרון באופן שהם בולעים את השטח ולנו לא נשאר כלום, המהלך החד צדדי שלהם צריך להעצר, ומייד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]