השר אדלשטיין החליט להקצות 10 מיליון ש"ח להשלמת בניית פגייה ממוגנת בביה"ח ברזילי - 0404
השר אדלשטיין החליט להקצות 10 מיליון ש ויקיפדיה

השר אדלשטיין החליט להקצות 10 מיליון ש"ח להשלמת בניית פגייה ממוגנת בביה"ח ברזילי

שר הבריאות החליט להקצות 10 מיליון שקלים להשלמת בניית מחלקת פגים חדשה במרכז הרפואי ברזילי באשקלון. המחלקה החדשה תהיה מאובזרת וממוגנת, תתנשא לשתי קומות, בבניין מרשים ומתקדם, ותכיל חדרי משפחה אישיים, חדרי טיפול נמרץ פרטיים, חדרי הנקה ועוד.

נכון להיום, שוכנת הפגייה במשכנה הישן, צמוד למערך המיילדות של המרכז הרפואי, במבנה בלתי ממוגן שמחייב פינוי מהיר של הפגים בכל הסלמה ביטחונית למרחב מוגן במתחם אחר של בית החולים.

שר הבריאות, יולי (יואל) אדלשטיין: "בית החולים ברזילי הוא המוצב הקדמי שלנו בזמן לחימה מול חמאס בעזה, ומקום שנותן את המענה למאות אלפי תושבי האזור. חיוני למגן ולשכלל את הפגייה שתהיה מוכנה גם לזמן חירום עם האמצעים הטובים ביותר".

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "הקמת פגייה חדשה וממוגנת היא בשורה חשובה ומשמחת מאוד עבור המרכז הרפואי ועבור תושבי האזור. ברזילי הוא העוגן הרפואי עבור מרחב אשקלון, יישובי עוטף עזה, שדרות, קרית גת והסביבה, ואנו מחויבים להעניק למטופלים שלנו רפואה טובה, איכותית, מתקדמת וכמובן – בטוחה. אני רוצה להודות לשר יולי אדלשטיין ולמנכ׳ל פרופ׳ לוי על המחויבות הבלתי מתפשרת שלהם לרפואה הציבורית ולתושבי האזור, לחטיבת בתי החולים הממשלתיים, ולכל השותפים היקרים שלנו לפרויקט הכל כך משמעותי הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]