לקראת שנת השמיטה: מונה בית הדין של אוצר הארץ - 0404
לקראת שנת השמיטה: מונה בית הדין של אוצר הארץ

לקראת שנת השמיטה: מונה בית הדין של אוצר הארץ

אוצר הארץ, המטפל בכל ענייני השמיטה מטעם מכון התורה והארץ ועוסק במשך שנים בכל המצוות הקשורות לארץ ישראל החל להכין את הפעילות לשנת השמיטה ומינה אתמול (שני) את הרבנים ואנשי השטח לקראת הפעילות.

בישיבה שהתקיימה אתמול בירושלים עם רבני בית הדין, הרב יעקב אריאל, הרב דב ליאור ,הרב אליעזר איגרא, הרב שמואל אליהו, הרב יהודה עמיחי והרב אהרון בוטבול. במהלך הפגישה קיבלו הדיינים מספר החלטות חשובות לשנת השמיטה.

נציג בית הדין לכל ענייני המסחר בשמיטה יהיה מנכ"ל אוצר הארץ, איתן מאיר. החלטה נוספת שהתקבלה היא מינוי חברת "ביכורי שדה דרום" לחברה המפיצה את מוצרי השמיטה לחנויות בכל רחבי הארץ ולצה"ל.

באוצר הארץ יפקחו וישגיחו על כלל התוצרת החקלאית המגיעה לצה"ל בשמיטה הקרובה. וזאת בכדי לדאוג לסחורה כשרה למהדרין ולאיכות הגבוה המגיעה לחיילים. באוצר הארץ מבהירים כי הם מנחילים לציבור את ענייני השמיטה לכתחילה.

איתן מאיר, מנכ"ל אוצר הארץ: "שנת השמיטה מרכיבה בתוכה מצוות רבות והכנה עצומה לקראת השנה הזאת, המתקיימת אחת לשבע שנים. זוהי הזכות שלנו לשרת את עם ישראל בשמיטה הקרובה. ישנה עבודה מראש גם בצד ההלכתי וגם בצד המסחרי. אנו עושים את כל המאמצים להגיע מוכנים עם הסחורה הכשרה הטובה והאיכותית ביותר למען לקוחותינו".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com