נחתם הסכם קיבוצי בחברת סלקום: פנסיית גישור, יציבות תעסוקתית והטבות כלכליות - 0404
נחתם הסכם קיבוצי בחברת סלקום: פנסיית גישור, יציבות תעסוקתית והטבות כלכליות

נחתם הסכם קיבוצי בחברת סלקום: פנסיית גישור, יציבות תעסוקתית והטבות כלכליות

הסכם ייחודי בעולם העבודה המאורגנת המסדיר מנגנונים חדשניים בהם: פנסיית גישור, יציבות תעסוקתית והטבות כלכליות משמעותיות שבבסיסן אמונה ושותפות הדדית בין ההנהלה לעובדים ומבשר על עידן חדש בחברת סלקום

לאחר משא ומתן מורכב ולאחר שהצדדים הגיעו להסכמות חתמו אתמול מנכ"ל סלקום, אבי גבאי, יו"ר ועד עובדי קבוצת סלקום, מיה יניב , יו"ר איגוד האינטרנט, ההייטק והסלולר בהסתדרות, יקי חלוצי, על הסכם קיבוצי לשלוש שנים, המשפר את תנאיהם של אלפי עובדי קבוצת סלקום.

אבי גבאי מנכ"ל קבוצת סלקום: ״אני שמח מאד על ההסכם ובעיקר על הענייניות שעומדת בבסיסו. ההסכם מאפשר לנו להמשיך ולשפר את רמת השירות ללקוחותינו ולשפר את המצוינות התפעולית של החברה. העובדים והעובדות הם נכס חשוב ומשמעותי שלנו ואני שמח על ההסדרים שנחתמו, אשר מאפשרים לנו להעסיק עובדים בתנאים טובים מאד ולצד זה להמשיך ולהתאים את הוצאות החברה למציאות המשתנה.

אני מבקש להודות למיה יניב יו״ר נציגות העובדים על המנהיגות והתכליתיות שהפגינה במהלך השיחות הרבות ולאורלי פסקל סמנכ״לית משאבי האנוש של החברה שמובילה בדרך נעימה את הטיפול בעובדים ואת מערכת היחסים עם נציגות העובדים״.

מיה יניב, יו"ר ועד עובדי קבוצת סלקום: "שוב קבוצת סלקום פורצת דרך בעולם העבודה המאורגנת ויוצרת הסכם חדשני שנתפר למידותיה של החברה ונותן מענה איכותי ומיטבי לצרכי עובדיה תוך שותפות מלאה ואמיתית המבוססת על אמון הדדי, אהבת העובדים והחברה.

במיוחד בזמנים מורכבים ומאתגרים עבור שוק הסלולר, אין דבר יותר חשוב לעובד מאשר הסכם יציב וחזק אשר בכוחו לספק בטחון תעסוקתי, תנאי שכר עם אופק בהיר ובעיקר גב זקוף ואיתן שכולל מנגנונים להתמודדות עם שינויים תכופים ובלתי צפויים בשוק . זכינו במנכ"ל מקצוען ולא פחות בשותף אנושי ואמיץ לדרך , אין לי ספק שמכאן גם השמיים הם לא הגבול".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]