ח"כ מעוז: "כשערבים תוקפים יהודים זה כבר לא תל אביב-יפו אלא רק יפו - ככה מהנדסים תודעה" - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

ח"כ מעוז: "כשערבים תוקפים יהודים זה כבר לא תל אביב-יפו אלא רק יפו – ככה מהנדסים תודעה"

יו"ר נעם ח"כ אבי מעוז, התייחס היום (שני) במליאת הכנסת לתקיפתו של הרב אליהו מאלי אתמול ביפו.

אבי מעוז: "אני מחזק מכאן את הרב אליהו מאלי, הרב של הקהילה ביפו ויותר נכון בתל אביב-יפו, שהותקף אתמול, ואני קורא לכל חברי הבית להתאחד סביב הגינוים על ההתקפות החוזרות ונשנות הללו."

חה"כ מעוז התייחס להנדסת התודעה לדבריו, בכך שבדיווחים על אירוע התקיפה מציינים כי האירוע התרחש ביפו, ולא בתל אביב-יפו: "אני רוצה להתיחס לנקודה שלא כל כך מתיחסים אליה, וזה הנדסת התודעה ביחס ליפו – ראו זה פלא, ראש עירית תל אביב מקפיד לומר "אני ראש עירית תל אביב-יפו" כשיש דו קיום זו היא תל אביב-יפו, כשחס ושלום הערבים המוסלמים המתגורים ביפו תוקפים יהודים אז זה הופך להיות יפו, זו היא כבר לא תל אביב-יפו, זוהי הנדסת תודעה, מנסים להכניס לנו את הראש שזה קרה במקום נידח לא במרכז הארץ, לא בתל אביב יפו".

בסיום דבריו קרא חה"כ מעוז, לראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, להצטרף לגינויים: "אני קורא לראש עיירית תל אביב – יפו רון חולדאי לגנות את המקרה הזה גינוי חריף ביותר ולתקשורת לקרוא למקום תל אביב-יפו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]