תעודות הוקרה חולקו למתנדבי כיבוי אש בשומרון - אחוז המתנדבים הגדול בארץ - 0404
תעודות הוקרה חולקו למתנדבי כיבוי אש בשומרון – אחוז המתנדבים הגדול בארץ רועי חדי

תעודות הוקרה חולקו למתנדבי כיבוי אש בשומרון – אחוז המתנדבים הגדול בארץ

נציב כבאות והצלה, רב טפסר דדי שמחי, הגיע אתמול לביקור בשומרון, במהלך הביקור נפגש שמחי עם מתנדבי יחידות הכבאות וההצלה באזור גב ההר, המתגוררים במועצה האזורית שומרון, באירוע ההוקרה שנערך בתחנת הכיבוי של יצהר העניק רב טפסר שמחי תעודות הוקרה למאות המתנדבים על פעילותם במהלך השנה האחרונה.

על פי נתוני כבאות והצלה ישנם כ-1800 מתנדבי כיבוי אש בארץ מתוכם 180 מתנדבי כיבוי אש בסניף שומרון. מתנדבי השומרון מהווים כ-10% מכלל המתנדבים, פי 20 מיחסם היחסי באוכלוסייה.

במקום התקיימה פגישה של רב טפסר שמחי עם ראש המועצה יוסי דגן, מפקד מרחב שומרון, טפסר ישעיהו (שיקו) בר דב, וקצין האג"ם של האזור.
נציב כבאות והצלה רב-טפסר דדי שמחי שיבח את המתנדבים ואת ראש המועצה יוסי דגן וציין בפגישה כי במרחב שומרון יש את כמות המתנדבים הגדולה ביותר בארץ.

ראש מועצה אזורית שומרון, יוסי דגן: "שמחנו לארח בשומרון את רב-טפסר דדי שמחי, נציב כבאות והצלה, אנחנו שמחים לדעת שבאיזור שלנו ישנם אנשים שנותנים מעצמם בהתנדבות למען עם ישראל, ופועלים ויפעלו במידה ויהיה צורך הן באיזור שלנו והן במקומות אחרים. רוח ההתנדבות והנתינה בשומרון היא הדגל אותו נושאת הקהילה כאן. מרגש להיות חלק מקהילה כזו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]