ח"כ דיסטל: "שר הביטחון לא טרח לפקוד את אגף השיקום עד שלוחם נאלץ לשרוף את עצמו" - 0404
ח יונתן סינדל, פלאש 90

ח"כ דיסטל: "שר הביטחון לא טרח לפקוד את אגף השיקום עד שלוחם נאלץ לשרוף את עצמו"

ח"כ גלית דיסטל אטבריאן התייחסה לפרסום בערוץ N12 על כך שגורשה ממחאת נכי צה"ל ואמרה כי "עצוב ומייאש שתקשורת השמאל ובראשה N12 מפרסמים ציוצים שקריים של אנשי "קריים מיניסטר" כאילו שגירשו אותי וקיללו אותי בהפגנה החשובה היום למען נכי צה"ל ופגועי הפוסט טראומה".

דיסטל: "הלכה למעשה, ובניגוד למתקפת השמאל ההזויה הזו שמוצאת את ביטויה גם בערוצי תקשורת מרכזיים, עמדתי שעה ארוכה בהפגנה והקשבתי לעשרות המפגינים שביקשו אוזן קשבת.

הנושא הכאוב הזה איננו חדש לי.
בניגוד לפוליטיקאים אחרים שמביעים זעזוע פופוליסטי ושוכחים מהנושא דקה אחרי שהוא יורד מסדר היום, אני ליוויתי ועדיין מלווה לוחמים לשעבר שהמערכת מתעללת רומסת ומשפילה.

לא מדובר במערכת ממשלתית ולא מדובר בהפגנה נגד הממשלה, המפגינים הצהירו את זה באופן ברור, כשהכתובת היא אנשי המקצוע באגף השיקום בלבד. הממשלה מעבירה תקציבי עתק שכמו תמיד מתועלים באופן אטום ומסואב למקומות הלא נכונים ע"י פקידים ואנשי מקצוע שנדמה כי איבדו צלם אנוש.

הנה דוגמא – שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר שמקבל כ-60 אלף ש"ח פנסיה בנוסף למשכורתו כח"כ ושחגג לעצמו את מסיבת הפרידה מצה"ל בעלות הצנועה של 600 אלף ש"ח, ושלא טרח לפקוד את אגף השיקום עד שלוחם לשעבר נאלץ לשרוף את עצמו, הוא עול כלכלי על המערכת.

ואם חלק קטן מכספי הפנסיות המטורללות שמוענקות למפקדים משוחררים שמרוויחים הון בשוק הפרטי/הציבורי – היה עובר למחלקת השיקום, אז יכול להיות שלא היו צריכים לשלוח בלשים אחר חיילים שמתלוננים על פוסט טראומה ועל קשיים לצאת מהבית, ולא היו גוררים במשך שנים חיילים שבעקבות הלם הקרב לא מסוגלים לפרנס את עצמם, רק כי הם ביקשו עוד 5% נכות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]