"כפייה פרוגרסיבית" | סמוטריץ' קורא לראשי הרשויות לסרב להתקין שלטים בעלי אופי א-מגדרי - 0404
עדינה ולמן, דוברות הכנסת

"כפייה פרוגרסיבית" | סמוטריץ' קורא לראשי הרשויות לסרב להתקין שלטים בעלי אופי א-מגדרי

יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' שלח מכתב לראשי הרשויות וקרא שלא להתקין שלטים פרוגרסיבים ו"א-מגדריים" במקום השלט הקיים של אם ובנה, לדבריו – יש לסרב להנדסת התודעה וכפיית העמדות הפרוגרסיביות.
 

סמוטריץ' לראשי הרשויות: "ביום כ״ד ניסן קיבלתם מכתב עליו חתום מר איגור דוסקולוביץ׳ הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשיה.
 
במכתבו כותב מר דוסקולביץ׳ כי שר הכלכלה והתעשיה אישר בחתימתו הכרזה על שינוי התקן הרשמי על ידי תיקון הגיליון ושמטרת התיקון היא שינוי הסמל המוצב על תמרורים בגני משחקים ציבוריים מסמל של אם ובנה לסמל "א-מגדרי".
 
חתימתו של שר הכלכלה מבטאת אובדן עשתונות ערכי מוחלט וניסיון לכפות על מאות רשויות מקומיות ומיליוני אזרחים תפיסות עולם פרוגרסיביות המבקשות לטשטש את ההבדלים הטבעיים בין המינים. זהו אינו ניסיון לקדם זכויות להט"ב אלא ניסיון למחוק מהשיח הציבורי תפיסות מגדריות קלאסיות של גברים, נשים, אבות, אימהות וילדים, ולמשטר בכפיה את המרחב הציבורי ברוח פרוגרסיבית מעוותת והרסנית.
 
אני קורא לכם שלא להתקין שלטים חדשים בהתאם לצו החדש.
 
אני מתחייב לעמוד לימין כל אחד ואחת מכם שיסרב להנדסת התודעה וכפיית העמדות הפרוגרסיביות והמסוכנות של השר פרץ. מיד עם הקמתה של ממשלת ימין חדשה נדרוש לבטל את התקנות החדשות ולהחזיר את השפיות למרחב הציבורי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]