רה"מ נתניהו נפגש עם מדליקי המשואות לקראת יום העצמאות ה-73 - 0404
רה

רה"מ נתניהו נפגש עם מדליקי המשואות לקראת יום העצמאות ה-73

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הגב' שרה נתניהו נפגשים כעת יחד עם שרת התחבורה מירי רגב ושר התרבות והספורט חילי טרופר עם מדליקי המשואות ליום העצמאות ה-73 של מדינת ישראל, בהר הרצל בירושלים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: "הסיפורים הם מרגשים, אתם מרגשים, כל אחד ואחת מכם. איני אומר זאת מן השפה אל החוץ. זה נותן ללב להלום בעוצמה, באמונה גדולה כשאני שומע אתכם.

ציינו לפני ימים אחדים את יום הזיכרון לשואה ולגבורה. לפני כ-80 שנה, מה היינו? לא היינו. אבק. כך התייחסו אלינו – הפכו אותנו לאבק. לא היה מי שיגן עלינו ויזעק את זעקתנו. כלום ושום דבר. עכשיו, אחרי 80 שנה אנחנו עם אלפית מאוכלוסיית האנושות, לא אחוז, אלפית. אנחנו מדורגים על ידי 20 אלף בעלי דעה ב-20 מדינות, כל שנה, כמעצמה השמינית בעולם.

איני רוצה להגיד לכם בזה שהמאבקים שלנו תמו, הם לא תמו. בדרך כלל הצוררים רק מתחלפים, מה שהשתנה זו יכולתנו להגן על עצמנו וליצור חיים מופלאים פה. זה בזכותכם. ראינו את זה עכשיו בקורונה, זה בזכות העם, בזכות ההתגייסות. בתחומי עשייה בחברה שלנו עם האתגרים שעדיין לפנינו, אנחנו רואים זאת בכל מקום. הזרמים, החיבורים והעוצמות האלה הם שנותנים לנו הכוח הייחודי לעשות דברים שהם פלא לאנושות כולה.

אתם הפלא שלנו אני מצדיע בפני כל אחד ואחת מכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]