מפלגת נעם: מפלגת "רק לא ביבי" היא השנאה האמיתית - 0404
מפלגת נעם: מפלגת דוברות מפלגת נעם

מפלגת נעם: מפלגת "רק לא ביבי" היא השנאה האמיתית

מפלגת נעם הגיבה הערב (מוצ"ש), לדבריו של ח"כ יאיר גולן, אשר תקף את המפלגה.

"ח״כ יאיר גולן קורא לנעם – מפלגת השנאה" נכתב, "האמת שחשבנו שיאיר נגד גילויי שנאה מכל סוג שהם, ציפינו ממנו לגנות את גילויי ההסתה והשנאה שהגיעו לשיאם ביום חמישי האחרון אבל כנראה שטעינו. מסתבר שמפלגת השנאה האמתית היא מפלגת "רק לא ביבי" של יאיר וחבריו מהשמאל שגילו לנו השבוע רף חדש של שנאה והסתה".

בנעם כיוונו, לשתיקתו של ח"כ גולן, לאירוע התקיפה המילולי של יו"ר מפלגת נעם חה"כ אבי מעוז בטקס יום השואה "לכל איש יש שם" בכנסת, שם ניגש אליו אחד מאורחי הטקס, תומך מחאת בלפור, ובין השאר קרא לעברו "חבל שאתה חי, ושההורים שלך לא נשרפו…".

נזכיר כי בעקבות התקיפה כתב ח"כ מעוז ליו"ר הכנסת יריב לוין לאחר האירוע "הבוקר, בכניסתי לטקס 'לכל איש יש שם' במשכן הכנסת, ניגש אליי אחד מאורחי הכנסת, והטיח בי את המילים: "איך אתה לא מתבייש להיות באירוע הזה ביום השואה, חבל שאתה חי והוריך לא נשרפו שם". " פתח ח"כ מעוז את מכתבו "אין בי שנאה כלפי אותו אדם אומלל, אלא אך ורק רחמים, אני אוהב אותו כפי שאני אוהב כל אדם מישראל וכל אדם באשר הוא אדם".

בהמשך מציין ח"כ מעוז את גל ההסתה נגדו בתקופה האחרונה "המשפט המזעזע הזה הינו המשך ישיר להסתה ולשנאה שמפיצים ארגונים שונים, שאך שלשום השוו ביני לבין עלי חמינאי."עוד ציין מעוז כי ימשיך לפעול למען כל אחד מישראל בדרך האהבה והנעם "למרות כל הגידופים, השנאה וההסתה, אמשיך בדרכי, דרך האהבה והנעם, דרך של שליחות ומסירות למען עם ישראל ולמען כל אחד ואחד מישראל", סיים את מכתבו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]