המתווה החדש שיציג שר הבריאות אדלשטיין לקראת פתיחה מורחבת של מערכת החינוך | כל הפרטים - 0404
המתווה החדש שיציג שר הבריאות אדלשטיין לקראת פתיחה מורחבת של מערכת החינוך | כל הפרטים דוד כהן, פלאש 90

המתווה החדש שיציג שר הבריאות אדלשטיין לקראת פתיחה מורחבת של מערכת החינוך | כל הפרטים

שר הבריאות יולי אדלשטיין, יביא היום (חמישי) לאישור ועדת השרים לקורונה מתווה שגיבשו בכירי משרד הבריאות לאחר התייעצות עם הנהגת ההורים הארצית, לקראת פתיחה מורחבת של מערכת החינוך. 

על פי פרטי המתווה, בכיתות ד', בדומה לנהוג בכיתות א'-ג', יבוטלו הקפסולות. ככל שיתברר, לאחר 10 ימים, שביטול הקפסולות לא העלה את התחלואה – יבוטלו הקפסולות גם בכיתות ה'-ו'.

בכיתות ז'-י' יתאפשר מעבר תלמידים בין 4 קפסולות, במקום בין שתיים כפי שנהוג היום. הדבר יאפשר לתלמידים לעבור בין יותר מגמות. בכיתות שיפעלו בהתאם ל"מגן חינוך" ילמדו ללא קפסולות.

בנוסף, בכל מערכת החינוך תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר. אדלשטיין: "חינוך הוא הדבר החשוב ביותר ואנחנו עושים כל מאמץ לפתוח את המקסימום הניתן במינימום סיכון לתלמידים.

יש לזכור שמלבד כיתות יא-יב, התלמידים אינם מחוסנים וחובה עלינו להגן על בריאותם. אני מודה להנהגת ההורים ולבכירי משרד הבריאות על המתווה המצוין שגיבשו לטובת כלל תלמידי ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]