השדולה הראשונה בכנסת ה-24: השדולה לשמירה ושיקום הר הזיתים - 0404
השדולה הראשונה בכנסת ה-24: השדולה לשמירה ושיקום הר הזיתים שלמה מור

השדולה הראשונה בכנסת ה-24: השדולה לשמירה ושיקום הר הזיתים

השדולה הראשונה בכנסת ה-24 הוקמה היום על ידי ח״כ מיכאל מלכיאלי יו״ר סיעת ש״ס בכנסת – שדולה למען הגנה, שמירה ושיקום ׳הר הזיתים׳. השדולה למען הגנה, שמירה ושיקום ׳הר הזיתים׳ פעלה גם בכנסת הקודמת לשמירת בית העלמין בהר הזיתים, אשר חולל פעמים רבות בשנים האחרונות בידי מחבלים ערבים.

החל ממחר יפעל ח״כ מלכיאלי להחתים עשרות חברי כנסת מכל סיעות הבית להצטרף ולתמוך בשדולה זו.

ח״כ מיכאל מלכיאלי: ״אני רואה חשיבות גדולה בהקמת שדולה זו כשדולה הראשונה בכנסת ה-24. בשנים האחרונות אני פועל באופן אינטנסיבי לקדם את כל נושא שמירת והגנת הר הזיתים, יחד עם האחים מנחם ואברהם לובינסקי ראשי הוועד להגנת הר הזיתים. נמשיך לפעול למען שמירת ההר שהוא בית העלמין הגדול ביותר לעם היהודי״.

ראשי הוועד להגנת ׳הר הזיתים׳ מנחם ואברהם לובינסקי: ״אנו מבקשים להודות לח״כ מיכאל מלכיאלי יו״ר סיעת ש״ס בכנסת שפועל ומקדם את נושא שמירת הר הזיתים יחד עם מנהל הוועד בישראל שלום לרנר, ולא מרפה למען כבודם על הנפטרים. אנו נמשיך לעבוד איתו יחד, לפעול ולקדם את ההגנה והשמירה על הר הזיתים״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]