משפט נתניהו: השופטים יצאו להתייעצות - 0404
משפט נתניהו: השופטים יצאו להתייעצות פלאש 90

משפט נתניהו: השופטים יצאו להתייעצות

פרקליטו של אלוביץ׳ חן: ״פעם ראשונה אני רואה ושומע את כל הדברים האלה שאומר העד, אני לא מכיר משפט שבו סניגור שומע גרסה שמעולם לא שמע עליה.

השופטת הורתה לתירוש לא לשאול את ישועה שאלות בעניין דברים שלא נשאל עליהם בחקירתו.
עו״ד חן הוסיף: ״אמיתי אנחנו יכולים ללכת. אבל אין דבר כזה בשום פן של המשפט שאנחנו נרגיש כל כך חסרי אונים״.

השופט ברעם לתירוש: ״אני יכול להבין שיש שאלות הבהרה, אבל אני שומע יותר ויותר שאלות שאני רואה שהעד לא נשאל ולא נחקר עליהם במשטרה. עניינים שלא עלו בהודעות ולא עלו בריענונים, גברתי תתקדם״.

השופטת פרידמן פלדמן הוסיפה: העד נחקר ארוכות במשטרה, עלו דברים חדשים בראיון. כל מה שחשבת שלא עלה במשטרה, השלמתם בראיון. זה קצת חוזר על עצמו, את מתחילה לבקש עוד ועוד הבהרות. מה שהוצג הוצג. אבל יש גבול״.

חן הוסיף: ״זו המחשה דרמטית של מה שאנחנו אמרנו״. עו״ד רוזן-עוזר: ״אנחנו יושבים בהליך חריג לחלוטין. גם אנחנו וגם בית המשפט. כל מה שקיבלנו בריענונים זה שזה דברים שנאמרו ״ברוח הדברים״ של חקירותיו. מה זה ״ברוח הדברים״? הוא מדבר פה במשך דקות שלמות על דברים שבהודעות זה לא מופיע, ובריענונים זה הוחבא תחת הכותרת ׳ברוח הכללית של הודעותיו׳, זה להוסיף עוול על עוול״.

ברעם לתירוש: ״אם יש נושאים נוספים שמצריכים הבהרה שעלו בראיון או שעלו ולא הבהרו, אתם צריכים מחשבה נוספת. כי זה עוד ועוד דברים״. השופטת פרידמן פלדמן: ״גברתי מבקשת להוסיף עוד ועוד דברים שלא מופיעים בשום מקום
שאלי פונה שוב ושוב בשאלות מהותיות״.

השופטים החליטו: חוזרים להנחייתנו למאשימה להתמקד במה שעלה בחקירה ובריענון.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]