נתניהו: "את הכוחות לעמוד במערכה הזאת אני שואב מהתמיכה של אזרחי ישראל" - 0404
נתניהו: לע"מ

נתניהו: "את הכוחות לעמוד במערכה הזאת אני שואב מהתמיכה של אזרחי ישראל"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, פנה בהצהרה לאזרחי ישראל ואמר כי הפרקליטות במסע ציד כנגדו. "כמי שדוגל בערך שלטון החוק, הגעתי היום לבית המשפט כדי לשמוע את התובעת", אמר נתניהו. "לעומת זאת, בשימוע שלי, כשפרקליטיי הציגו את דברי ההגנה לטובתי, אותה תובעת אפילו לא הייתה נוכחת. אין דבר שמוכיח יותר שהשימוע בענייני היה משחק מכור מראש".

"אני רוצה לקוות שהמשפט יתנהל אחרת, אבל מהפרקליטות אין לי ציפיות. שמעתי היום מילים על שימוש פסול בכוח שלטוני. כל ההליך שהתנהל נגדי היה שימוש פסול בכוח השלטוני שבידי הפרקליטות. לא סתם חוק, חוק יסוד שמחייב קבלת אישור לפתיחת חקירה על ידי היועמ"ש".

אני אומר את הדברים בכאב לב, בצער עמוק", הוסיף, "מנהלים מעקבים בניגוד לחוק אחרי הבן שלי רק משום שהוא הבן שלי, מחפשים את האדם ולא את העבירה זה דבר קשה מאוד. איני יכול להבליג על כך". 

"את הכוחות לעמוד במערכה הזאת אני שואב מתחושת השליחות, ממשפחתי ואת התמיכה הגדולה ביותר אני מקבל מאזרחי ישראל. אני רוצה להגיד לכם תודה". חתם נתניהו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]