מדהימים: מתגייסי מרץ 21 חגגו בבקו"ם - 0404
מדהימים: מתגייסי מרץ 21 חגגו בבקו עמותת צל"ש

מדהימים: מתגייסי מרץ 21 חגגו בבקו"ם

הבוקר (שני), הגיעו כ-300 חיילים ומשפחותיהם להתגייס בבקו"ם, את פניהם קיבלו צוות עמותת צל"ש – צבא לשם שמים, אשר ערכו לכבודם עמדות של רישום, חלוקת ספרי לימוד וחיזוק וכמובן שולחנות מלאי כיבוד ושתייה.
בנוסף ערכו המתגייסים יחד 7 סיומי מסכתות וחגגו את יום הגיוס בשירה וריקודים.

עמותת צל"ש

"ברוך השם, בזכות ההצלחה של עמותת צל"ש בשנים האחרונות ובזכות הגדלת הצוות של העמותה, זכינו להדפיס ולחלק למתגייסים ולחיילים כבר מעל 100,000 חוברות של גמרות כיס מבוארות וזכינו לחגוג מעל 3000 סיומי מסכתות עם חיילים מבסיסים ומוצבים בכל רחבי הארץ.

הדבר כבר הפך לקביעות שבכל יום גיוס, החיילים שותפים ביחד לסיומי מסכתות ביום הגיוס ומכאן ממשיכים עם הקביעות בלימוד תורה לאורך כל השירות הצבאי. חשוב לנו להדגיש לאלפי החיילים שבקשר איתנו שהצבא מחזק את לימוד התורה והקביעות בלימוד תורה מחזק את המוטיבציה לשרת בצבא מתוך שמחה ואמונה ולהיות מסורים לעשיה הצבאית ולתפקד כחיילים בצורה המקצועית ביותר ולקדש שם שמים"- כך אמר פרץ איינהורן, יו"ר צל"ש.

עמותת צל"ש

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]