משלחת הליכוד העבירה המלצתה לנשיא ריבלין - 0404
משלחת הליכוד העבירה המלצתה לנשיא ריבלין דוברות המשטרה

משלחת הליכוד העבירה המלצתה לנשיא ריבלין

משלחת הליכוד הגיעה לבית הנשיא ריבלין בהשתתפות, שר ההתיישבות צחי הנגבי, השר לשת״פ אזורי אופיר אקוניס, שר הבט״פ אמיר אוחנה ומנהלת סיעת הליכוד, עליזה בראשי והעבירה את המלצת הליכוד להטיל את הרכבת הממשלה על ראש הממשלה בנימין נתניהו.

השר לבט״פ אמיר אוחנה, אשר עמד בראש משלחת תנועת הליכוד לבית הנשיא אמר: ״הגעתי לפני זמן קצר לבית הנשיא יחד עם חבריי השרים אקוניס והנגבי ומנהלת הסיעה הגב' עליזה בראשי כדי לומר בשם סיעת הליכוד, בשם מתפקדי הליכוד ובשם בוחרי הליכוד את הדברים הבאים: אנחנו סבורים שיותר ממה שמשתקף בכלי התקשורת, יש כאן הכרעה של הבוחר:

ראשית, בגודל המפלגה — תנועת הליכוד בראשות רה"מ חה"כ בנימין נתניהו, חרף כל הלחצים הידועים והסיקור המוטה, קיבלה למעלה ממיליון קולות של אזרחי ישראל, הבעת אמון דומה לזו שקיבלה תנועת הליכוד בבחירות לכנסת ה-20 בשנת 2015 והממשלה שהורכבה בעקבותיה בראשות נתניהו כמעט כילתה את ימיה, 4 שנים של ממשלה יציבה שהביאה הישגים רבים למדינת ישראל במגוון תחומים.

בבחירות האלה, המפלגה הבאה בתור היא קצת יותר מחצי והבאות בתור אחריה הן כשליש/רבע/חמישית ושישית מתנועת הליכוד.

שנית, במספר הממליצים. אנו סבורים ומקווים כי הצירוף של הטיעון הראשון יחד עם מספר הממליצים הגבוה ביותר שאני מקווה ומאמין שרה"מ חה"כ נתניהו יקבל כאן היום, הופכים אותו למועמד שסיכוייו להרכיב ממשלה שתשקף את רצון הציבור שברובו בחר למפלגות המשייכות עצמן למחנה הלאומי, הם הטובים ביותר.

על כן באנו בהמלצה בשם סיעת הליכוד, בשם מאה ועשרים אלף מתפקדי הליכוד שהכריעו בבחירות דמוקרטיות פנימיות הכרעה מובהקת, ובשם למעלה ממיליון ישראלים שעל פתק ההצבעה בו בחרו מופיעות האותיות מחל והמילים הליכוד בהנהגת נתניהו, להמליץ על חה"כ בנימין נתניהו להרכיב את הממשלה הבאה.

הגעתי לבית הנשיא ממקום לא רחוק, מביהמ"ש המחוזי, כדי לעמוד לצידו של נתניהו, לצד האמת והצדק, באמירה ברורה: רק העם יחליט מי ינהיג אותו, לא אף פרקליט או פקיד. כל תוצאה אחרת לא זו בלבד שאיננה ערכית, היא מעוותת את הדמוקרטיה".

השר אופיר אמר אקוניס ביציאה מבית הנשיא כי "השאלה הערכית היא שאלה חשובה. ולשאלה הזו יש תשובה- בדמוקרטיה לא קומץ פקידים מכריע מי יהיה ראש הממשלה אלא אזרחי ישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]