כתנאי לכניסה לקואליציה: מפלגת נעם תדרוש הקמת מטה ממשלתי לגילוי ונטרול השפעות זרות על ישראל - 0404
כתנאי לכניסה לקואליציה: מפלגת נעם תדרוש הקמת מטה ממשלתי לגילוי ונטרול השפעות זרות על ישראל

כתנאי לכניסה לקואליציה: מפלגת נעם תדרוש הקמת מטה ממשלתי לגילוי ונטרול השפעות זרות על ישראל

מפלגת נעם הודיעה הבוקר (חמישי) כי, בכוונתם לדרוש במהלך המו"מ הקואליציוני הקמת מטה ממשלתי בשם מג"ן הע"ם, אשר יחייב את משרדי הממשלה השונים, וכלל הגופים הממשלתיים לפעול ע"פ עקרונות חוק הלאום.

לצורך כך, בכוונת מפלגת נעם לדרוש את הקמתו של מטה אשר יפעל לגילוי ונטרול השפעות זרות על מדינת ישראל. בנוסף צויין בהודעת המפלגה, שנמסרה בשם היו"ר אבי מעוז, אשר יושבע כחבר כנסת בשבוע הבא, כי הם ימליצו יחד עם רשימת הציונות הדתית לנשיא המדינה על בנימין נתניהו.

בהודעה נכתב: "ביום שני הקרוב נמליץ לנשיא המדינה, יחד עם רשימת הציונות הדתית, להטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על בנימין נתניהו. במסגרת המו"מ להקמת הממשלה תדרוש נעם שתתקבל החלטת ממשלה המחייבת גופים ממשלתיים לפעול ע"פ עקרונות חוק הלאום. לצורך מימוש החלטה זאת תדרוש נעם הקמת מטה ממשלתי חדש (כדוגמת מטה הדיור) בשם "מג"ן הע"ם" (מטה גילוי ונטרול השפעות זרות על מדינת ישראל) שמטרתו למנוע מגורמים זרים אנטי-ישראליים לחדור למערכות הציבוריות במדינת ישראל ולהשפיע על התודעה, לשנות ערכים ולפגוע בחוסן הלאומי. מטה זה יהיה הסמכות הממשלתית הבלעדית המנחה ומבקרת מימוש החלטה זו במוסדות המדינה ובדגש על משרדי החינוך, המשפטים וצה"ל".

בנוסף, נמסר: "נעם תפעל גם, להחזיר למדינתנו את הצביון היהודי שבשנים האחרונות הלך ונשחק, על ידי הפסקת המיזמים הממשלתיים הפועלים בשבת, שמירת המעמד האישי היהודי על ידי הכפפת מערך הגיור לרבנות הראשית בלבד, ועוד. נעם תדרוש לתקן את החלטת הממשלה מס' 2331 המחייבת את מוסדות המדינה לפעול בהתאם להחלטה 1325 של האו"ם, ותפעל לקבלת החלטת ממשלה המחייבת את מערכת הביטחון להחזיר את ערך הניצחון כערך מרכזי של צה"ל, בחינוך המפקדים, בהכשרה הפיקודית ובשיקולי בניית הכח הצבאי וכח האדם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]