סמוטריץ': "מי שיפנה עורף למחנה הלאומי יאבד את עולמו הפוליטי בקרב המחנה" - 0404
סמוטריץ': יונתן סינדל, פלאש 90

סמוטריץ': "מי שיפנה עורף למחנה הלאומי יאבד את עולמו הפוליטי בקרב המחנה"

בשעה זו, מתקיימת ישיבת סיעה ראשונה של מפלגת הציונות הדתית. יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ' ביקש להתחיל את הישיבה הראשונה שלאחר מערכת הבחירות אצל רבו, הרב חיים דרוקמן. סמוטריץ' עדכן את הרב על המגעים להרכבת הממשלה והבטיח להמשיך ולהיות נאמן אך ורק לערכי הימין והציונות הדתית כפי שהתחייבו לבוחרים.

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ': "בע"ה, פותחים היום דף חדש בייצוג הציוני דתי בכנסת ישראל. נעבוד יחד בשותפות ובאחדות על מנת להיות ראויים לתמיכה הציבורית שקיבלנו מאזרחי ישראל. נעמוד איתנים על ערכי הימין ונפעל ככל שביכולתנו להקמת ממשלה ציונית, לאומית ויהודית עבור עם ישראל.

אחרי ששקע האבק והתקבלו תוצאות הרשמיות של הבחירות, ברור לכל שיש רוב מכריע לימין במדינת ישראל. משכך, יש אפס לגיטימציה למכור את כל מה שחשוב לימין ומי שיחשוב להפנות עורף למחנה הלאומי יאבד את עולמו הפוליטי בקרב המחנה.

אני קורא לחבריי בימין ובראשם לגדעון סער ונפתלי בנט, להצטרף להובלת מהלך גדול שסוף סוף ישים את ערכי הימין בראש. יחד נקדם את התיקונים במערכת המשפט, את חיזוק זהותה היהודית והלאומית של מדינת ישראל, ואת ההתיישבות בכל רחבי הארץ.

יש משימות רבות לפנינו ואני מאמין גדול בעם ובמדינה הזאת. אין לי ספק שיחד, ננצח".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]