"אם תרצו" לראשי המפלגות: "לא רוצים ממשלת ברוגז" - 0404

"אם תרצו" לראשי המפלגות: "לא רוצים ממשלת ברוגז"

לאור תוצאות הבחירות והגשתן לנשיא המדינה, תנועת "אם תרצו" קראה היום (רביעי) לראשי המפלגות להקים ממשלת אחדות לאומית תוך הפסקת החרמות ההדדיות.

תנועת "אם תרצו" קראה לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשרים לשעבר גדעון סער ונפתלי בנט לשים את המחלוקת בצד ולהקים ממשלה לאומית שתקדם את ערכי המחנה הלאומי. ערכים שלהם היו מחויבים מאז נכנסו לעשייה הציבורית.

על פי "אם תרצו" רק ממשלה כזו תוכל לקדם את פיסקת ההתגברות, תוכל להטיל מס על ארגונים הפועלים במימון ממשלות זרות, תפצל את תפקיד היועמ"ש, תחזיר את המשילות ביהודה ושומרון וכן תחזיר את המסתננים לארצות מוצאם. בעוד שכל אופציה אחרת גרועה לאין שיעור, הן מבחינת ערכים והן מבחינת יציבות.

בתנועת "אם תרצו" קראו לראשי המפלגות להימנע מהקמת "ממשלת ברוגז" הנשענת על תומכי מחבלים שתיפעל לביטול חוק הלאום. מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" אמר כי "תוצאות הבחירות הוכיחו שוב כי עם ישראל רוצה ממשלה לאומית. על כלל ראשי המפלגות לשים את משקעי העבר בצד ולפעול יחד לקידום ממשלת ימין אמיתית. ביבי, גדעון ונפתלי – אל תקימו ממשלת ברוגז הנשענת על תומכי מחבלים. מגיע לאזרחי ישראל ממשלה לאומית ויציבה. ההיסטוריה לא תיסלח אם תפספסו את הזדמנות זו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]