"מתנדב ותיק ומסור": במד"א ספדו לחובש הבכיר שנהרג בתאונה - 0404
דוברות איחוד הצלה

"מתנדב ותיק ומסור": במד"א ספדו לחובש הבכיר שנהרג בתאונה

חיים הר כסף, בן 43 מבני ברק, נהרג היום (שלישי) בתאונת דרכים קלטנית על כביש 6, כך הותר לפרסום. בתו בת ה-17 מאושפזת במצב קשה בעקבות התאונה.

אשתו של המנוח גילתה על מותו בקבוצת וואטסאפ שפרסמה את שמו בטרם הגיעה הודעה רשמית על כך.

חיים הר כסף, שהיה איש חסד ואחד מוותיקי מתנדבי ארגון 'הצלה' בבני ברק וחובש בכיר במד"א, הותיר אחריו אשה ושישה יתומים. 

במד"א לספדן לחיים הר כסף ז"ל: "משפחת מגן דוד אדום אבלה עם לכתו של מתנדב מד"א חובש בכיר חיים הר כסף ז"ל שנפצע באורח אנוש היום בתאונת דרכים קשה בכביש 6 ומותו נקבע בבית החולים רמב"ם. הר כסף ז"ל (43) החל את דרכו בתחנת מגן דוד אדום בירושלים ובהמשך התנדב בתחנת מד"א ברמת גן הסמוכה לביתו בבני-ברק כחובש בכיר. הר כסף ז"ל הותיר אחריו אישה ושישה ילדים".

מאיר רוטנשטיין, חובש בכיר במד"א, יו"ר ועד מתנדבים ירקון-מערב וחברו הקרוב של חיים ז"ל, ספד לו: "קשה לי לדבר על חיים בלשון עבר, הוא החל את דרכו במד"א לפני למעלה מ-20 שנה והיה איש חסד אמיתי בכל מובן המילה – אדם טוב לב שיכול היה לעזוב הכל, רק כדי להגיע באמצע הלילה לעזור לאדם במצוקה. הוא הנחיל את ערכי העזרה והסיוע לזולת בכל אדם שבו נגע ובעקבותיו, גם הבן שלו הצטרף למגן דוד אדום".
 
דורי חיים, מנהל מרחב ירקון במד"א: "חיים ז"ל היה מתנדב מסור ואהוב. אנו משתתפים בצער המשפחה וכואבים את לכתו. פועלו ותרומתו לארגון במשך שנים כה ארוכות היו סמל לליבו הרחב ולרצון שלו לסייע בכל עת, ללא תנאי. יהי זכרו ברוך".
 
אלי בין, מנכ"ל מד"א: "מגן דוד אדום כואב את מותו הטראגי של חברנו, מתנדב ותיק בארגון שאלפי בני אדם חייבים לו את חייהם. משפחת מד"א מחבקת את משפחת הר כסף ומשתתפת בצערה. יהי זכרו ברוך".

דוברות איחוד הצלה

דוברות איחוד הצלה

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]