נתניהו נגד גנץ: "יש מי שמעכב את אישור הממשלה על רכש החיסונים הנוספים - זה מסוכן" - 0404

נתניהו נגד גנץ: "יש מי שמעכב את אישור הממשלה על רכש החיסונים הנוספים – זה מסוכן"

ראש הממשלה נתניהו תקף היום את השר בני גנץ על רקע עיכוב אישור הבאת החיסונים הנוספים לישראל והסביר כי ישראל עלולה להפסיד את התור לקבלת החיסונים.

ראש הממשלה נתניהו: "חג שמח אזרחי ישראל. אני שמח לראות אתכם חוגגים ברחבי הארץ היפה שלנו. זה לא מובן מאליו. מדינות רבות נכנסות עכשיו לסגר. אנחנו ברוך השם בסדר. יש לזה הרבה סיבות. בראש ובראשונה כי הקדמנו להזמין מליוני חיסונים לארץ וכמובן בעזרת ההיענות שלכם ובעזרת קופות החולים. אנחנו הקדמנו את כל העולם ואנחנו יוצאים ראשונים מהקורונה.

חזרנו לחיים אבל אנחנו צריכים לזכור, יש תפוגה לחיסונים שקיבלנו. אנחנו נצטרך עוד מיליוני חיסונים, עוד חצי שנה, עוד שנה. אף אחד לא באמת יודע מתי ולכן כדי לשמור על הבריאות האיתנה שלכם, כדי לשמור על הכלכלה הפתוחה שלנו, אנחנו חייבים להזמין עכשיו עוד מיליוני חיסונים. הבשורה הטובה שאני יכול להגיד לכם, שבסבירות גדולה מאוד, החיסונים החדשים שנזמין כבר יהיו תקפים גם לילדים שלנו. לצערי, יש מי שמעכב את אישור הממשלה על רכש החיסונים הנוספים הללו וזה מסוכן מאוד. משום שבמקום להקדים מדינות אחרות בתור הפעם, אנחנו יכולים לאבד את המקום שלנו בתור והחיסונים שמיועדים להגיע אלינו, יגיעו למדינות אחרות, לנו יהיה חסר. זה מסוכן לבריאות, זה מסוכן לכלכלה. צריך לשים את הפוליטיקה בצד ולאשר מיד בממשלה את רכש החיסונים הנוספים שדרושים לעם ישראל. חג שמח, תמשיכו לטייל. בעזרת השם נמשיך להיות מודל הצלחה לעולם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]