ח"כ מאי גולן על ההחלטה לאפשר איחוד משפחות למסתנן מאריתריאה: "תקדים מסוכן" - 0404
ח דוברות

ח"כ מאי גולן על ההחלטה לאפשר איחוד משפחות למסתנן מאריתריאה: "תקדים מסוכן"

חברת הכנסת מאי גולן תקפה היום את ההחלטה של הועדה המייעצת לענייני פליטים של משרד הפנים לאפשר איחוד משפחות למסתנן מאריתריאה ואמרה כי מדובר ב"תקדים מסוכן".

ח"כ מאי גולן: "עוד תקדים מסוכן בהיעדר אכיפה של מדיניות הגירה מוסדרת וקבועה. רק לאחרונה החליטה 'הועדה המייעצת לענייני פליטים' על איחוד משפחות למסתנן מאריתריאה – עם אשתו וארבעת ילדיו שהגיעו מאתיופיה לישראל כתוצאה מכך.
אתם מבינים מה הולך פה?! בחסות החוק ושופטי בג״צ, נותנים כרטיס כניסה חופשי ועוד למסתננים צעירים יחסית בעלי 4-5 ילדים ויותר. ממש גן עדן כלכלי להגירה בלתי חוקית מהעולם.

אני אפילו לא רוצה לחשוב מה יקרה אם תקום כאן ממשלת שמאל עם מיכאלי והורוביץ. בעיניהם אגב זה בכלל לא משנה אם אתה יהודי או מסתנן בלתי חוקי, העיקר לשנות את הרוב הדמוגרפי במדינת ישראל.

אם איחוד המשפחות יהפוך מתקדים לנוהל שגרתי, אנחנו נמצא את עצמנו תוך פחות מעשור עם מאות אלפי מסתננים מרחבי העולם ובני משפחותיהם כאן בארץ ישראל; המקלט של העם היהודי.
אותם גורמי שמאל כנראה שכחו שאמנת הפליטים אליה מחוייבת ישראל – משמעותה הצלת חיים, לא מסלול הגירה פשוט, קל ונוח ובעיקר מאוד מאוד משתלם.

אני עוד מאמינה שתקום כאן בע"ה ממשלת ימין אמיתית ויציבה ויחד, אחרי כל כך הרבה שנות תסכול וסכנה לעם ישראל ולעתידו, נפעל באחדות מלאה – לקביעת מדיניות הגירה מתוקנת. אין דבר שנחוץ כיום לישראל יותר מכך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]