לא יושתק: על רקע השערות לגבי עתידו הפוליטי - טראמפ השיק אתר ייעודי | מישל מחנין - 0404
לא יושתק: על רקע השערות לגבי עתידו הפוליטי – טראמפ השיק אתר ייעודי | מישל מחנין טוויטר

לא יושתק: על רקע השערות לגבי עתידו הפוליטי – טראמפ השיק אתר ייעודי | מישל מחנין

הנשיא ה-45 של ארה"ב והגברת הראשונה לשעבר, דונלד טראמפ ורעייתו מלאניה, השיקו הלילה אתר אינטרנט; אשר תואר כמסגרת ייעודית לשמירה על קשר עם התומכים ותיאום הופעות עתידיות.

נציגי לשכתו של טראמפ ציינו כי האתר "יאפשר ליחידים להגיש בקשות, שאלות, וזימונים לנשיא ולגברת טראמפ, אשר מתחזקים ללא הרף מרוחה העוצמתית של האומה האמריקנית, והם מצפים להישאר בקשר".

טראמפ שמר על נוכחות תקשורתית מאז היציאה מהבית הלבן בחודש ינואר האחרון. הנשיא לשעבר השתמש בעיקר בהודעות לעיתונות והופעות בטלוויזיה לצורך הצהרות פומביות, לאחר שרוב פלטפורמות המדיה החברתית הסירו את חשבונותיו תוך צנזורה בוטה.

לאחרונה התחייב למלא תפקיד פעיל בפוליטיקה הרפובליקנית הפנימית, וכבר אישר תמיכה במספר מועמדים ופירט את תכניתו לאתגר את יריביו אשר ערערו על טענותיו לגבי זיוף הבחירות וקראו להדיח אותו מתפקידו.

בעבר אף ציין כי הוא עשוי בהמשך לשקול להתמודד ולשוב לנשיאות, וניתן לשער כי הפלטפורמה שיצר יחד עם רעייתו תאפשר את ביסוס יציבות הקשר עם מצביעיו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]