עלילת דם חדשה כנגד כוחותינו: כך פועל הארגון שמשתף פעולה עם הרשות - 0404
עלילת דם חדשה כנגד כוחותינו: כך פועל הארגון שמשתף פעולה עם הרשות מתוך פייסבוק

עלילת דם חדשה כנגד כוחותינו: כך פועל הארגון שמשתף פעולה עם הרשות

ארגון APN הירדני שמכונה גם "הקק"ל של הרשות", ועובד בשיתוף פעולה עם הרשות עצמה, פתח בעלילת דם חדשה כנגד חיילי צה"ל כדי להשחיר את שמם בעיני אזרחים ממדינות העולם.

בפוסט שפורסם בדף הפייסבוק של הארגון, מאשימים פעילי הארגון את צה"ל והמתיישבים בהתנכלות לתושבי הכפר נעלין בבנימין בדרכים שונות, בין השאר על ידי "שיחרור חיות בר בשדותיהם של תושבי הכפר, כדי לגרום לנזק ליבולים".

טענה זו כמובן הינה משוללת כל יסוד, וחיות הבר שגורמות לעיתים לנזקים לגידולים החקלאיים, שייכות למרקם הטבע הארצישראלי ואינם קשורות כלל לצה"ל ולגורם אנושי כלשהו.

נציין כי ארגוני שמאל והרשות, פועלים כבר שנים רבות בנסיון להשחיר את שמם של חיילי צה"ל, ולצייר אותם בעיני מדינות העולם כאכזריים ואלימים. מקרה זה הוא עדות לאחת מעלילות הדם הרבות שמתפרסמות בתדירות על ידיהם, ומתגלות פעם אחר פעם כשקריות.

נציין גם כי הכפר נעלין אותו הזכירו בארגון, ככפר שסובל באופן תדיר מ"התקפות של חיילי צה"ל", מקיים מדי יום שישי התפרעויות אלימות כנגד יהודים, בהם נפצעו לא אחת לוחמי צה"ל, ונראה שמי שדווקא סובל מ"התקפות" כפי שנכתב בדף הפייסבוק, הם דווקא חיילי צה"ל ופחות התושבים בכפר.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]