הנשיא לא מסתדר לבד? | מהלך חריג: "ממשל ביידן-האריס" הפך לכינוי הרשמי באתר הבית הלבן - 0404
הנשיא לא מסתדר לבד? | מהלך חריג:

הנשיא לא מסתדר לבד? | מהלך חריג: "ממשל ביידן-האריס" הפך לכינוי הרשמי באתר הבית הלבן

בבית הלבן הוחלט להפר את המסורת ארוכת השנים, ולהציג רשמית את שמו של הממשל האמריקני הנוכחי כ"ממשל ביידן-האריס", במקום "ממשל ביידן" על שמו של הנשיא הדמוקרטי ג'ו ביידן.

בהתאם לביקורת הקשה על התנהלותו והישענותו היתרה של ביידן על סגניתו קמאלה האריס, בשונה מכלל הנשיאים האמריקנים הקודמים, כעת התקבלה ההחלטה לשנות באופן רשמי את שמו של הממשל באתר של הבית הלבן.

עפ"י דיווחים, המהלך נועד, כחלק מסדרת מהלכים נוספים, לשפר את מעמדה של האריס בממשל. יש הטוענים בארה"ב, כי אף מדובר בצעד מקדים להכנת הקרקע "לקריסתו והחלפתו של הנשיא השברירי". גם בחשבון הטוויטר הרשמי של מעון הנשיא נכתב: "ברוכים הבאים לבית הלבן של ביידן והאריס".

רשתות הבית הלבן

יצוין כי עוד בטרם כונתה לאחרונה הסגנית "הנשיאה האריס" ע"י ביידן, גם האריס עצמה אמרה בפתח דבריה במפגש תקשורתי עוד בחודש ספטמבר האחרון: "ממשל האריס, פועל יחד עם ג'ו ביידן כנשיא ארצות הברית". ברשת פוקס ניוז האמריקנית פנו לבית הלבן לתגובה על רצף האירועים, אשר כמובן, לא נתקבלה עד כה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]