אדלשטיין: "גנץ יחזיר אותנו אחורה - הבריאות שלנו היא לא צד במאבק פוליטי" - 0404
אדלשטיין: יונתן סינדל, פלאש 90

אדלשטיין: "גנץ יחזיר אותנו אחורה – הבריאות שלנו היא לא צד במאבק פוליטי"

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין הגיב הערב (ראשון) על ביטול ישיבת הממשלה בידי כחול לבן. אדלשטיין כתב: "מועדים לשמחה. אזרחי ישראל – אלו הנושאים שביקשתי מהממשלה לאשר מחר ובעקבות חוסר האחריות המשווע של השר גנץ הם לא יעלו להצבעה. הדבר יביא לנזק עצום כפי שאפרט לכם כאן:

1. אובדן היכולת לרכוש חיסונים רבים נוספים כדי להיות מוכנים להמשך המאבק בקורונה לחודשים הקרובים, אם נצטרך לתת מנות נוספות.

2. עצירת התשלום למעבדות השונות, עצירת רכש של ראגנטים, עצירת תשלום לספקי דיגום שונים. בלי זה – אין יכולת לבצע בדיקות. אם אין בדיקות – אין שליטה על הקורונה.

3. מניעת תשלום למפקדת אלון של פיקוד העורף, האחראית על קיום החקירות האפדימיולוגיות. אם יש זמן שהחקירות אפקטיביות – זה עכשיו, כשהתחלואה יחסית נמוכה.

4. מניעת תקציב להמשך העבודה של "מגן ישראל" והמשל"ט – הגוף שמנהל למעשה את המאבק בקורונה. הקמתי את הגוף הזה כדי שהמאבק בקורונה יהיה אפקטיבי. בלעדיו המאבק בקורונה יירד 10 מדרגות באיכות.

5. מניעת תשלום עבור אחסון החיסונים.

6. עצירת תקציב ייעודי לקופות החולים ובתי החולים לטובת טיפול נפשי בעקבות נזקי הקורונה.

7. מניעת שיפוי לקופות ולבתי החולים על הטיפול בחולי הקורונה.

זאת המציאות. על זה גנץ עושה שרירים. אחרי ההצלחה הכבירה של החיסונים והטיפול בקורונה, אחרי שהמשק חוזר למסלולו, גנץ יחזיר אותנו חודשים אחורה. אפילו לא חשובה הסיבה – הבריאות של כולנו היא לא צד במאבק פוליטי".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]