ראש מועצת בנימין קורא לסער ואלקין: "שבו עם נתניהו - רוב מצביעי תקוה חדשה רצו מדיניות ימין" - 0404
ראש מועצת בנימין קורא לסער ואלקין: יונתן סינדל, פלאש 90

ראש מועצת בנימין קורא לסער ואלקין: "שבו עם נתניהו – רוב מצביעי תקוה חדשה רצו מדיניות ימין"

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, קרא היום לסער ואלקין מתקווה חדשה להצטרף לממשלת ימין בראשות נתניהו.

לדברי גנץ: "אחרי שנתיים בהן מדינת ישראל תקועה, אפשר לצאת לתקווה חדשה. תקבעו עם ראש הממשלה מה הערכים והמדיניות שתרצו לקדם".

"כראש רשות גדולה, אני רואה בצורה ישירה ובלתי אמצעית ובאופן יומיומי כיצד מתנהלת מדינה תקועה. או יותר נכון, איך היא לא מתנהלת. אין אישורי תקציב, תכניות פיתוח תקועות, האוצר בצדק סוגר מדפים והמדינה פשוט עומדת מלכת. פיתוח כבישים קפוא, בינוי בתי ספר ממתין, משרדי ממשלה פשוט בקיפאון ולא מתפקדים. רוב מצביעי תקוה חדשה רצו בהחלפת נתניהו, אבל רצו גם מדיניות ימין".

ישראל גנץ פנה לידידו סער וביקש שיעשה את המהלך בין היתר למען ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון: "גדעון חבר יקר שלי ושליח ציבור מסור. אני לא מכניס את ראשי ליריבות האישית בינו לבין נתניהו. אני כן מכניס את ראשי למען שחרור מדינת ישראל מכבלי הבחירות הבלתי נגמרות. מצביעיו של סער באים מהימין ואני יותר ממשוכנע שהם מבינים שגדעון צריך לעצור את הסחרור.

לכן אני קורא לחברי גדעון סער, שב עם ראש הממשלה. אתם לא חייבים להשלים. שב איתו כדי לקבל תפקיד ביצועי מרכזי וחשוב בממשלה, לקבוע משימות החשובות לך. שב איתו כדי לוודא שהחלומות והתוכניות לטיפול בהתיישבות, בחינוך ובכלכלה אכן קורות, וכדי לתת למדינת ישראל לצעוד קדימה סוף סוף. גדעון, וזאב. לעת כזאת הגעתם למלכות".
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]