לראשונה: לאחר ספירת מרבית הקולות - רוב לליכוד בחיפה האדומה - 0404
לראשונה: לאחר ספירת מרבית הקולות – רוב לליכוד בחיפה האדומה יניב נדב ודוד כהן, פלאש 90

לראשונה: לאחר ספירת מרבית הקולות – רוב לליכוד בחיפה האדומה

ב"חיפה האדומה" בה לאורך שנים הוביל גוש השמאל, נספר עד כה רוב למפלגת הליכוד בבחירות לכנסת ה-24.

לאחר ספירת כ-88% מהקולות שהוגדרו ככשרים בועדת הבחירות המרכזית עד כה עולה כי, מפלגת הליכוד מובילה בעיר בשלב זה (רביעי) עם 21.32% מהקולות, ליש עתיד 19.53% מהקולות ולישראל ביתנו – 9.33%.

מדובר בתקדים, מכיוון שחיפה סומנה לאורך שנים כעיר בעלת רוב מובהק לשמאל.

מקבוצת "צעירי הליכוד חיפה" הפועלת בעיר נמסר: "כך זה נראה כשקבוצה מסורה פועלת קמפיין אחר קמפיין לקדם את ערכי ומורשת תנועת הליכוד בעיר הכי אדומה – מעוז השמאל. היה לנו ברור שזה לא יהיה פשוט, אבל גם לא בלתי אפשרי. העבודה הקשה השתלמה ואכן הגענו להישג תקדימי ומרגש.

אין דרך להתעלם המהישגים האדירים של ראש הממשלה וחברי המפלגה. היציאה מהמגפה וההסכמים ההיסטוריים אפשריים רק בזכות ההנהגה הזו – וחובתנו לשמר אותה". 

יו"ר הקבוצה יניב בן שושן הוסיף: "אנחנו גאים בפעילים היקרים והמסורים שלנו, שמתאגדים כל בחירות ופועלים לניצחון הליכוד. אנחנו מאושרים מהתוצאה המקומית ומחזיקים אצבעות שתורכב ממשלת ימין על מלא, שתוביל אותנו להצלחות נוספות – כמו שרק בימין בראשות נתניהו יכולים". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404w[email protected]