רה"מ נתניהו: "הבאנו הישג אדיר - הליכוד המפלגה הגדולה בפער" - 0404
רה שרון רביבו

רה"מ נתניהו: "הבאנו הישג אדיר – הליכוד המפלגה הגדולה בפער"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נואם כעת בבנייני האומה בירושלים ומתייחס לתוצאות מדגמי הבחירות ותוצאות האמת הראשונות. 

ראש הממשלה נתניהו: "הערב הבאנו את הליכוד להיות המפלגה הגדולה בישראל בפער גדול מאוד. אנחנו בקידומת 3 והמפלגה הגדולה מאחורינו בקידומת 1. זהו הפער הגדול ביותר בין שתי מפלגות מובילות בישראל בעשרות השנים האחרונות.

אפשר וצריך להקים ממשלה יציבה בישראל. ממשלה שהכלכלה שלנו מחייבת אותנו להקים. אני מושיט יד לכל חברות וחברי הכנסת שמאמינים בעקרונות הללו. אני מצפה מכולם לנהוג בדרך דומה כלפינו. השעה מחייבת זאת והמדינה זקוקה לממשלה יציבה. אסור לנו בשום אופן לגרור את ישראל לבחירות חמישיות – צריך להקים ממשלה יציבה עכשיו. כל אפשרות אחרת תביא אותנו מהר או מהר יותר לבחירות חמישיות ואסור לנו ללכת לשם.

שוחחתי הערב עם כל חברי הימין ואמרתי להם בואו נעשה את המעשה האחראי ונקים ממשלה יציבה, ממשלה שתדאג לכל אזרחי ישראל. בימים הקרובים לא אחסוך שום מאמץ בדיבור עם כל חברות וחברי הכנסת כדי להביא לישראל ממשלה יציבה. זה מה שאזרחי ישראל מצפים איתנו לעשות. למנוע בחירות חמישיות ולהקים ממשלה טובה ויציבה לישראל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]