אבי מעוז צפוי להיכנס לכנסת הבאה: "מודה לסמוטריץ' ובן גביר על המסע המשותף" | צפו בחגיגות ממטה נעם - 0404

אבי מעוז צפוי להיכנס לכנסת הבאה: "מודה לסמוטריץ' ובן גביר על המסע המשותף" | צפו בחגיגות ממטה נעם

שמחה גדולה נרשמה הערב במטה נעם לאחר ההישג המרשים שהשיגה הציונות הדתית, שצפויה להכניס לכנסת הקרובה שבעה חברי כנסת שאחד מהם הוא אבי מעוז, נציג נועם ברשימת הציונות הדתית שמוקם שישי ברשימה. במפלגה ערכו אירוע בהשתתפות מאות פעילים שהגיעו מהשטח לאחר שבועות של פעילות וכן בהשתתפות רבנים ואישי ציבור.

נשיא ישיבת הר המור, הרב צבי טאו, אמר במהלך האירוע: "הערב אני רק רוצה להודות. הודיה לה', הודיה לכם הפעילים על מסירות הנפש הזאת. עם ישראל ראה את הנוער המיוחד הזה שלא עוסק בהבלים ושעשועים אלא עוסק במהות ובעיקר, ללמוד ולקיים ולקדש שם שמיים ולהרים את קרן עמינו. החלק שאתם, הפעילים לקחתם הוא עצום שילווה אותנו עוד שנים רבות".

ראש ישיבת מצפה רמון הרב צבי קוסטינר הוסיף כי "כשאנחנו התחלנו בעבודה, עוד לפני שנים, אתם זוכרים איך הסתכלו עלינו. אבל אנחנו פעלנו לשם שמיים ו"יגעת ומצאת – תאמין". כשאנחנו עובדים לשם שמיים, בלי רעש אלא רק לזרוק נשמה יהודית למדינה, ולקדש את המדינה. זה התפקיד שלנו, זאת האחריות שלנו ונמשיך לעבוד למען עם ישראל. שהקב"ה יתן כוח לאבי להוסיף שם שמיים ולהחזיר את עם ישראל לזהות היהודית שלו. דרכיה דרכי נעם וכל נתיבותיה שלום".

יו"ר המפלגה וחבר הרשימה, אבי מעוז, נשא דברים בכנס: "הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו. אשרינו שזכינו להרים בציבור את הרוח הגדולה של זהותה היהודית של מדינת ישראל ואת המאבק ברוחות הזרות המאיימות עליה.

על אחת כמה וכמה טובה כפולה ומכפלת למקום עלינו שזיכנו לראות בקיבוץ הגלויות ובתקומת המדינה, בפעולות זרועות הביטחון, בצמיחת הכלכלה ובהתיישבות, בתורה החוזרת ללומדיה בריבוי כמות ואיכות, ובעם ישראל ההולך ומתוודע אל זהותו. ושזִיכַּנוּ להדרכת רבותינו, נושאי דגל התורה הגואלת בדורנו, הפוקחים את עינינו ומעמידים אותנו על המִשמר להוספה בגילוי זהותה היהודית של מדינתנו בכל מרחבי החיים הציבוריים.

בשבועות האחרונים חזינו בהשתאות באלפי פעילינו המתנדבים, שפעלו לשם שמים בגבורה ובנחישות מעוררת הערצה. כ- 2000 מתנדבים קיימו כ- 150 אלף שיחות טלפון לגיוס מצביעים, וב"ה הביאו הרבה למעלה מחמישים אלף מצביעים לקלפי. כ- 1,000 נשים צדקניות איישו 10 מוקדי טלפניות ברחבי הארץ. כ 1500 פעילי שטח שטפו את הארץ במשך עשרה ימים – מאילת וצפונה, וכמובן, כולל ירושלים, בית שמש, גוש עציון וטבריה. מאות מתנדבים במטות בלמעלה ממאה יישובים קיימו פעילות רישום והסברה. היום הזה פעלו מעל 1400 מתנדבים שהתפזרו ב 750 קלפיות וכן מפקחים על הבחירות ומשקיפים בספירה, שעדיין פועלים ומשקיפים.

אני רוצה להודות לידידי בצלאל סמוטריץ', לידידי איתמר בן גביר, על המסע המשותף למען הצלחת המפלגה. האיחוד, של'נעם' היה החלק העיקרי והמשמעותי ביותר ביצירתו, הביא את הרשימה לכארבעה מנדטים בסקרים השונים. ואם התוצאות של המדגמים תתבררנה כנכונות גם כתוצאה סופית, אני קובע בבירור, כי כוחה של נעם עומד על לפחות כשני מנדטים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]