המפכ"ל שבתאי: "מבחינה דמוקרטית - הצלחנו לאפשר לכל אזרח במדינה לממש את זכות ההצבעה" - 0404
המפכ דוברות המשטרה

המפכ"ל שבתאי: "מבחינה דמוקרטית – הצלחנו לאפשר לכל אזרח במדינה לממש את זכות ההצבעה"

מפכ״ל המשטרה רנ״צ יעקב שבתאי, הגיע הערב (שלישי) למשל״ט ועדת הבחירות המרכזית בכנסת ונפגש עם יו״ר ועדת הבחירות המרכזית שופט בית המשפט העליון עוזי פוגלמן, ומנכ״לית ועדת הבחירות עו״ד אורלי עדס, בליווי סמפכ״ל המשטרה וקצינים נוספים.

פוגלמן אמר לשבתאי: ״אני רוצה לשבח את הפעילות העצומה שנעשתה ע״י משטרת ישראל בתיאום עם ועדת הבחירות בהיקפים חסרי תקדים, שהביאו היום לפריסה גדולה של אנשי המשטרה. פעילות זו הניבה בחירות שעומדים בסטנדרטים ראויים, הן ברמה של שמירה על ביטחון הציבור והן ברמה של שמירה על שלום הציבור, הסדר הציבורי וטוהר הבחירות, נושאים חשובים עליהם אנו שמים דגש במערכות הבחירות האחרונות״.

המפכ"ל שבתאי: ״מבחינה דמוקרטית הצלחנו לאפשר לכל אזרח במדינת ישראל, גם למבודדים ולחולים, לממש את זכות ההצבעה. מהסיורים שלי בשטח הכל עובד כמו שצריך. רואים את המפקחים, רואים את הסדרנים ורואים את כוחות השיטור שפועלים בקו הקדמי להבטיח את הליך הבחירות התקין״.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]