השר דרעי בתפילה בקברו של מרן הרב עובדיה יוסף: "הולכים לעשות את שליחותך ולהגדיל את התנועה" | צפו - 0404
צילום: יעקב כהן

השר דרעי בתפילה בקברו של מרן הרב עובדיה יוסף: "הולכים לעשות את שליחותך ולהגדיל את התנועה" | צפו

יו״ר תנועת ש״ס, השר אריה דרעי, התפלל הבוקר (שלישי) תפילת שחרית בקברו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל, יחד עם חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף, בנו של מרן.

השר דרעי אמר פרקי תהילים עם ילדי רשת החינוך של תנועת ש״ס ואמר מעל הקבר של מרן: ״אנו שליחים שלך מרן, והיום אנחנו הולכים לעשות את שליחותך ולהגדיל את התנועה הקדושה שהקמת ולעשות למען כבודו של הקב"ה״.

הגאון רבי דוד יוסף אמר: ״אבא, אנו עומדים מעל הקבר שלך ומתפללים שתסייע לנו בשמיים. אנחנו נלחמים כאן למען קודשי היהדות, למען השבת הקדושה, למען העניים יתומים ואלמנות, נלחמים להחזקת תורתנו הקדושה ולהחזיר עטרה ליושנה״.

לאחר מכן, דרעי הגיע להצביע בקלפי הסמוך לביתו בירושלים ואמר: "היום הבוחר אומר את שלו, בפני הבוחר יש שתי אפשרויות – גוש שרוצה מדינה יהודית בראשות נתניהו עם ש״ס חזקה והגוש השני שרוצה מדינה אזרחית בראשותו של לפיד. והגוש שיביא 61 יקים את הממשלה ולכן אני אומר לכל עם ישראל צאו להצביע. אני מקווה מאוד שהציבור ישכיל לתת לנו להמשיך לעבוד למען עם ישראל למען מדינה יהודית שעוזרת לחלשים בראשותו של נתניהו".

יעקב כהן

יעקב כהן

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]