אבנר נתניהו: "צאו להצביע - גם פתקי ט' זה בסדר גמור" - 0404
אבנר נתניהו:

אבנר נתניהו: "צאו להצביע – גם פתקי ט' זה בסדר גמור"

בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, אבנר, כתב הערב (שני) בפוסט שפרסם לקראת יום הבחירות, כי גם להצביע למפלגת הציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ' "זה בסדר גמור".

אבנר כתב: "יום הבחירות תמיד מרגש עבורי. אולי בגלל הרצון שלי לגלות שגם אחרים רואים באבא שלי את מה שאני רואה בו: מחויבות אדירה למדינה, עשייה בלתי-פוסקת ושורת הישגים אינסופית. בשנה האחרונה, בזמן של מגיפה עולמית, הוא הוסיף לרשימת ההישגים הסכמי שלום עם ארבע מדינות ערביות והביא מיליוני חיסונים שסוף סוף מחזירים אותנו לחיים, ראשונים בעולם בפער עצום.

בכל פעם מחדש אני מקווה שעם ישראל ימשיך לתת באבא שלי אמון, שימשיך לתת לו לנווט את האוניה המורכבת והרגישה ביותר במזרח התיכון. הנהגת המדינה דומה לניתוח עצבי ויומיומי, שדורשת את ידיו של המנתח המנוסה ביותר.

ובכל זאת, הפעם ההתרגשות גדולה יותר. יש תחושה שיש לנו הזדמנות היסטורית להמשיך בדרך של העשור האחרון, רק בלי התפשרויות, רוטציות, אילוצים ועלי תאנה מהשמאל (סליחה, "מרכז"). ממשלת ימין על מלא. ממשלה כזו, עם אותה האובססיביות של בנימין נתניהו שעליה דיבר מנכ"ל פייזר, תוביל אותנו קדימה, תתגבר על הקורונה, תשקם את הכלכלה אחרי השנה האחרונה ותשמר את המעמד המדיני שהשגנו – שלאבא יש חלק גדול בהשגתו.

אני נרגש אבל ממש לא שאנן. אם נהיה בטוחים בניצחון אנחנו עלולים להפסיד. אסור לחשוב שהוא מובטח ושאפשר ללכת לים מבלי לעבור בקלפי. צאו להצביע, צאו מתוך אופטימיות ותקווה גדולה, שטפו את המדינה בפתקי מחל (גם ט' זה בסדר גמור) ומשם המשיכו לבר, או לסרט, או לים, וזכרו כמה זה לא מובן מאליו בתקופה הזו. אבא, אני גאה בך על המנהיג שאתה ובעיקר על האדם שאתה. יהיו התוצאות שיהיו. אני אוהב אותך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]