"אם תרצו" נגד מפלגת העבודה: "המפלגה מבקשת למנוע שמירה על טוהר הבחירות" - 0404
אלעד מלכה

"אם תרצו" נגד מפלגת העבודה: "המפלגה מבקשת למנוע שמירה על טוהר הבחירות"

מפלגת העבודה פנתה אמש (שני) לועדת הבחירות המרכזית נגד מיזם טוהר הבחירות, אותו מפעילה תנועת "אם תרצו" בשבועות האחרונים מתוך כוונה למנוע זיופים ביום הבחירות מחר.

כזכור, תנועת "אם תרצו" הדהדה את בקשת ועדת הבחירות לציבור להצטרף ולשמש בתפקידים של מזכירי קלפי. התנועה קראה לכלל הציבור מכל המגזרים להשתתף ביוזמה, ולא ציינה שם של שום מפלגה.

על פי המכתב של עו"ד עומרי שגב, יועצה המשפטי של מפלגת העבודה: "שואפת תנועת "אם תרצו" להשפיע על מהלך ההצבעה ואולי אף להביא שינוי תוצאות האמת במידת הצורך".

תנועת "אם תרצו" מסרה בתגובה: "כתנועה הציונית הגדולה בישראל אנו מברכים כל אזרח שהחליט לקחת חלק בפעילות לשמירה על טוהר הבחירות ביום הבוחר, ושמחים מאוד שרבים מאזרחי ישראל נענו לקריאתנו בנושא, ולשמור בעצמם על הדמוקרטיה הישראלית מפני סכנה של זיופים ורמאויות בקלפי.

ערב הבחירות, מפלגת העבודה בוחרת לפעול באופן אקטיבי נגד אזרחים ישרים שמבקשים לממש את זכותם הדמוקרטית, לקחת חלק פעיל בשמירה על טוהר הבחירות תוך מניעת זיופים ורמאויות. מדובר בתעודת עניות נוספת למפלגה שעתידה מאחוריה, מנהיגיה בהווה מביישים את מורשתה ובה פוליטיקאים מגוכחים, פוסט ציוניים שחלקם חושבים שזכר השואה הוא דבר לזלזל בו.

תנועת "אם תרצו" תמשיך להגן על זהותה היהודית והדמוקרטית של המדינה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]