פירות ההסתה | חרדי העובד ברדיו קול חי הותקף באגרופים באוטובוס: "בגללכם הקורונה" - 0404
פירות ההסתה | חרדי העובד ברדיו קול חי הותקף באגרופים באוטובוס: דוד כהן, פלאש 90

פירות ההסתה | חרדי העובד ברדיו קול חי הותקף באגרופים באוטובוס: "בגללכם הקורונה"

חרדי העובד ברדיו קול חי הותקף הבוקר (ראשון) באוטובוס מכפר חב"ד לבני ברק על ידי אדם חילוני שניגש אליו והטיח בו "בגללכם באה הקורונה". לאחר מכן תקף האלמוני את החרדי באגרופים בבטן ובאף. בעקבות התקיפה הגיעה העובד לעבודתו ברדיו כשהוא מדמם מהאף.

הקורבן לתקיפה חש ברע והועבר לבדיקה רפואית, בסיומה הוא צפוי להגיש תלונה במשטרה נגד התוקף.

מקול חי נמסר בתגובה: "הנהלת "קול חי" ועובדי התחנה מביעים זעזוע ושאט נפש מאירוע חמור וחסר תקדים של תקיפת אחד העובדים שלנו בעת שעשה את דרכו באוטובוס לאולפנים – אך ורק בגלל היותו חרדי.

התוקף המוסת הטיח בו כי "החרדים הביאו את הקורונה לארץ", והיכה אותו באלימות אכזרית. הבחור שהותקף פונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי מעייני הישועה בבני ברק.

זוהי תוצאה חסרת תקדים להסתה האנטישמית המושמעת לאחרונה נגד הציבור החרדי, שהובילה צעיר חמום מוח להפעיל אלימות קשה נגד אדם, רק בשל היותו חרדי. אנו קוראים לפוליטיקאים מכל המפלגות לגנות בצורה חד משמעית את האלימות הקשה הזו ולשנות את השיח האלים נגד החרדים, שתוצאותיו נראו הבוקר". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]