בן גביר: ״נשים סוף למציאות בה תושבים בנגב נאלצים לישון עם אקדח מתחת למיטה״ - 0404
בן גביר: ״נשים סוף למציאות בה תושבים בנגב נאלצים לישון עם אקדח מתחת למיטה״ יונתן סינדל, פלאש 90

בן גביר: ״נשים סוף למציאות בה תושבים בנגב נאלצים לישון עם אקדח מתחת למיטה״

יו"ר מפלגת עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, אמר הבוקר (ראשון) כי הוא מתכוון לדרוש במו"מ הקואליציוני לתקן את חוק דרומי ולהרחיבו כך שיעניק פטור מאחריות פלילית לא רק למי שנוקט בפעולה כדי "להדוף פורץ", כפי שמתיר החוק הקיים, אלא גם למי שינקוט בפעולה שתכליתה למנוע מהפורץ לבצע את הגניבה.

בן גביר הסביר: ״באמצעות הרחבת התיקון, יוכלו בעלי הרכוש להתעמת עם שודדי הרכוש בלי לחשוש מהעמדה בלתי מוצדקת לדין פלילי, ובכך יצמצמו משמעותית את המקרים של פשיעה על רקע לאומני".

בנוסף, מציין בן גביר כי, "כמובן, שבהתאם לסעיף 5(א) לחוק העונשין, התיקון יחול באופן רטרואקטיבי גם על עבירות שבגינן הוגש כתב אישום בטרם חקיקת התיקון, ובלבד שלא ניתן פסק דין חלוט". חלותו הרטרואקטיבית של החוק, אם יעבור, תבטל הלכה למעשה את משפטו של החקלאי אריה שיף, שירה בפורץ שגנב את רכבו.

בן גביר הוסיף: "המציאות בה נאלצים תושבים בנגב לישון עם אקדח מתחת למיטה וכאשר הם זקוקים לעשות שימוש באותו אקדח – הם אלו שמועמדים לדין היא הזויה ומדינה נורמלית לא יכולה לאפשר לה להימשך. לטירוף הזה אנחנו נשים סוף".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]