חושב שהוא רלוונטי: אחרי לפיד - גם סער רוצה עימות - 0404
חושב שהוא רלוונטי: אחרי לפיד – גם סער רוצה עימות פלאש 90

חושב שהוא רלוונטי: אחרי לפיד – גם סער רוצה עימות

לאחר שבשבוע שעבר הצהיר ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הוא מוכן לעימות מול ראש האופוזיציה יאיר לפיד, קרא היום (מוצ"ש) לפיד לרה"מ לבוא לעימות טלוויזיוני בין השניים עוד הערב, ואמר: "בוא לעימות מר נתניהו. אני לא מתכוון לשבת באולפנים בתור להקת החימום שלך. אמרת שאני היריב שלך, מול יריב מתייצבים".

על הדברים השיב נתניהו ואמר כי "אם לפיד יודיע שהוא המועמד – אפשר לדבר על עימות. אני לא מפחד, אגיע כשיודיע שהוא רץ לראשות הממשלה. הציבור יבין שהברירה היא בין ממשלת ימין בראשותי או ממשלת רוטציה בראשות לפיד".

בהמשך דבריו התייחס למפלגת ימינה והוסיף: "אם נקבל 61 מנדטים, בנט ושקד יהיו שרים בממשלה שלי. אם לא, הם יהיו שרים בממשלת לפיד-רוטציה".

בהמשך לקריאת לפיד, דרש משום מה גדעון סער, כי "כל עימות, ככל שיתקיים, ייערך רק בהשתתפות כל המועמדים לראשות הממשלה ובכללם גדעון סער ונפתלי בנט. במידת הצורך תקווה חדשה תפנה לוועדת הבחירות המרכזית על מנת לאכוף זאת".

עם זאת יש לציין כי על פי כל הסקרים, המפלגה הגדולה בגוש "רק לא ביבי" צפויה להיות מפלגתו של לפיד, ולא של סער או בנט – דבר שמסמן רק אותו כמועמד פוטנציאלי מול נתניהו לראשות ממשלה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]