דוברת חדשה ומפתיעה לעמותת האבות הגרושים: "הפמיניזם הוא עיוות שמייצר פירוד" - 0404
דוברת חדשה ומפתיעה לעמותת האבות הגרושים:

דוברת חדשה ומפתיעה לעמותת האבות הגרושים: "הפמיניזם הוא עיוות שמייצר פירוד"

עמותת 'אבות למען צדק', המסייעת לאבות גרושים למימוש זכויותיהם הודיעה אתמול (חמישי) על מינויה של אלירז פיין לדוברת החדשה של העמותה.

פיין, בת ה-29, אשה דתיה בעלת נוכחות בולטת במדיה החברתית ומנהלת קהילות רשת לנשים, החליטה להתנדב למשרת הדוברת של עמותת הגברים הגרושים בנוסף לעבודתה כמרצה ויועצת בתחומי המשפחה.

אלירז פיין סיפרה כי היא גאה לסייע לעמותה שעוסקת בין היתר בהצלת חיי אדם, שכן שיעור ההתאבדויות בקרב ציבור האבות הגרושים הוא גבוה מאד ומגיע על רקע של מצב כלכלי קשה, ניכור הורי, בדידות ועוד. פיין הודתה על המינוי והביע תקווה כי תוכל לסייע במאבק בארגוני הנשים, אשר לדבריה: "מחרחרים מלחמת מינים ורומסים את זכויות האדם של הגברים".

בתגובה לשאלת חדשות 0404 כיצד הגיעה אשה דתייה, הנשואה באושר, להתנדב להיות דוברת של עמותת גברים גרושים ולהילחם על זכויותיהם, השיבה פיין כי "דווקא כאישה דתיה, אני יודעת שלא היה לנו צורך בפמניזם, אלא התורה היא זו שיצרה את האיזונים המדויקים לאיש ולאישה. וכל נתיבותיה שלום, כל הדרכים של התורה מובילות לשלום ויוצרות אחדות. לעומתה הפמניזם מלכתחילה הוא עיוות שמייצר פירוד, שנאה ופחד בין נשים וגברים, ככה שפשוט לי שהדבר הנכון הוא להשיב את האמון והשלום בין המינים".

מייקל לוי יו"ר עמותת "אבות למען צדק" ברך את פיין וציין את חשיבות שיתוף הפעולה בין נשים וגברים להשגת הזכות להורות ולצדק גם לציבור האבות.
לדברי לוי: "עמותת אבות למען צדק פועלת ערב הבחירות ובכלל, לקדם מענה ראוי לאבות וגברים, עבור טובת כלל החברה הישראלית. שמחים על שיתוף פעולה פורה עם נשים בשורותינו. הורות וזוגיות בריאה, זה החלום של כולנו. מאחלים לגברת פיין ולנו הרבה הצלחה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]ail.com